Şimdi Ara

Satılık iPhone 6 Plus 64 GB Gold(1) / Grey(3) TR Cihazı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa İlan Türü #Satılık Apple #Cihaz Tablet Marka #OnePlus
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir alacağımızı nakit ödemek yerine iPhone 6 Plus verdiler. Elimizde 3 adet var. Rengi ya gümüş ya uzay grisi. Tam hatırlayamıyorum.Ancak gold rengi olmadığından eminim.
    Ürünler 64 GB'lık modellerdir. Türkiye cihazıdır ve 2 yıl garantilidir.
    Ürünler jelatinlidir. Hiç açılmamıştır. İsteyen arkadaşlar için ödeme akabinde imeisi görünecek şekilde video çekerek açar kontrol eder kargoya yollar, videoyuda internetten göndeririz.
    Ürünlerin faturası kesilmiştir(3-5 günlük faturalıdır).Ödeme olarak Bursa içi elden (öncelikli) veya önce havale sonra kargo şeklinde olabilir. Kargo ücreti alıcıya aittir.
    Cihazlarda iade alamam, çünkü sonuçta jelatin ile göndereceğim, jelatin açıldıktan sonra takdir edersiniz ki ben o cihazı sıfır diye satamam.
    Cihazlar için istediğimiz fiyat 2.825 TL'dir. (Apple store'da 2949 TL yazıyor ve biz bu fiyat üzerinden alacağımızdan düştük. 50 TL indiriyoruz.)
    Her türlü sorularınız için PM kısmını kullanabilirsiniz.
    Kargo ücretsiz.

Edit: İş yerimden bir arkadaşım aynı cihazdan taahhütlü alıp nakite çevirmek istiyor. iPhone 6+ 64 gb gold renk almak isteyen olursa 1 adet ayarlayabiliriz.
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbakl -- 13 Ekim 2014; 4:10:11 >

• PM
  • Ürünü istediğiniz fiyattan satabilirsiniz, sadece mesajınızda ki bir şeyi düzeltmek istedim, 2949 tl kredi kartı fiyatıdır. Havale fiyatı da 2831 tl dir apple.com.tr nin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technics

Ürünü istediğiniz fiyattan satabilirsiniz, sadece mesajınızda ki bir şeyi düzeltmek istedim, 2949 tl kredi kartı fiyatıdır. Havale fiyatı da 2831 tl dir apple.com.tr nin.

Evet bu doğrudur. Ben zaten havale fiyatının 2949 olduğunu iddia etmedim. Alacağımdan bu kadar düştüm dedim. 2831 tl havale fiyatıdır. Alıcı olan arkadaş olursa aha size 2825 tl olsun.Kargoda bizden olsun. Alın şartları eşitledik. :)
    Ancak bir de ufak ricam, benim ifademde 2949 tl'lik fiyatın havale fiyatı olduğu bilgisi ve vurgusu yok.
    Olumlu ve seviyeli bilgilendirmeye, ölücülük amacı olmayan insanlara hep saygı duyarım.
    Technics abimizin uyarısına binaen;
    FİYAT 2.825 TL + Ücretsiz kargo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbakl

quote:

Orijinalden alıntı: Technics

Ürünü istediğiniz fiyattan satabilirsiniz, sadece mesajınızda ki bir şeyi düzeltmek istedim, 2949 tl kredi kartı fiyatıdır. Havale fiyatı da 2831 tl dir apple.com.tr nin.

Evet bu doğrudur. Ben zaten havale fiyatının 2949 olduğunu iddia etmedim. Alacağımdan bu kadar düştüm dedim. 2831 tl havale fiyatıdır. Alıcı olan arkadaş olursa aha size 2825 tl olsun.Kargoda bizden olsun. Alın şartları eşitledik. :)
    Ancak bir de ufak ricam, benim ifademde 2949 tl'lik fiyatın havale fiyatı olduğu bilgisi ve vurgusu yok.
    Olumlu ve seviyeli bilgilendirmeye, ölücülük amacı olmayan insanlara hep saygı duyarım.
    Technics abimizin uyarısına binaen;
    FİYAT 2.825 TL + Ücretsiz kargo.

eyvallah kardeşim, iyi satışlar diliyorum.

• PM attım
  • Arkadaşlar, ürünleri 2825 TL den satacaktık.ancak alacağımızda cihaz başı 2950 tl düştüğümüz için cihazları aldığım arkadaş ile görüşüp bu fiyattan sayacağımı söyleyince kendisi bana birkaç dakika önce gelerek nakit ödeme yaptı ve cihazları kendisine iade ettim. Cihazları satıp referans almak istiyordum ancak bana 375 tl zarar olacağı için bu Yöntem daha işimize geldi. Ilgi Gösteren tüm Arkadaşlara teşekkür ediyorum. Cihazlar satıştan çekilmiştir. Beni bekleyen arkadaşların affına sığınıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.