Şimdi Ara

SATILIK İPAD 2 64GB WHİTE ( 3G + WİFİ )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 SATILIK İPAD 2 64GB WHİTE ( 3G + WİFİ )
    Merhaba Arkadaşlar;

Elimde bulunan başlıktaki 64GB WHİTE ( 3G + WİFİ ) ipad 2 mi satmak istiyorum...Ürün kesinlikle açılmamış,simkart takılmamış ve kullanılmamıştır.Alındığı günden beri kutusunda durmaktadır.Jelatinleri dahi üzerindedir.
    Uygun ürünlerle takas yapılır.Takas yapılacak ürünler .

HTC ONE , HTC ONE-X , IPHONE 4S öncelikli olmaktadır.Diğer modelleri tekliflerinize göre değerlendirebilirim.

Takas fiyatım yine 900 tl dir.Fakat takasta kendi ürününe abartı fiyat verenlere bende abartırım fiyatı.

İlan hertürlü yoruma açık olup , Tekliflerinizi pm den yapmanız rica olunur.

Bu fiyata halaa ölücü fiyatlarla yaklaşanlar var.Forumda kendisini ürün uzmanı sanan arkadaşlar var.Kendisini zeki sanan arkadaşlar mevcut.Kendisini Ekonomist sanan arkadaşlar var.Bu fiyata açılmamış,Kullanılmamış,sıfır,19 ay daha garantili ve teknosadan alınma ürün buldunuz hala daha,,,forumda satılan yurtdışı kayıtlı ürünlerle,kullanılmış yıpranmış ürünlerle,16 gb 32 gb modelleriyle,sadece wifi olan modelleriyle kıyaslayan arkadaşlar var.Bu arkadaşlar kesinlikle benden uzak dursun.Forumu ve piyasayı iyice araştırmadan kesinlikle ürünle ilgili pazarlık yapmasınlar...

Ölücü arkadaşlar verdiğim linklere iyice baksınlar :

GOLD PC

AKAKCE

Biryerlerde daha ucuzu olabilir.Fakat bu fiyatlara göre hiç kullanılmamış sıfır 19 aylık bir ürün heralde 900 tl eder.Ayrıca 3g li.Yani simkart takılan modeli.Ne hafıza derdiniz var nede simkart.ikiside cihazda mevcut.İsteyen gidip 16 gb modelini veya 32 gb modelini alabilir.Bana mantıklı tekliflerle gelene kapım açık,ama ölücülere kapalıyım.Satılsın satılmazsa dursun bir köşede.Kullanmadığım ürünü size mağazadan 1200 - 1300 tl vermeyin diye 900 tl den sunuyorum.Hakkını yediğim arkadaş varşa konuya yazabilir..

SATILIK İPAD 2 64GB WHİTE ( 3G + WİFİ )
    Fiyat : 900 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet | 2 Ağustos 2013 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• revize şart
  • hocam fiyat az değil mi?
  • evet fiyat az..kullanılmamış ürün:denemek icinde olsa hiç açılmamış,kurulum yapılmamış,sim kart takılmamış,faturalı ve tr garantili,üstelik 64gb üstelik 3g li bu fiyata..fiyat az tabiii.forumda yurt dışı ürünlerle kıyaslayanlar tabiiğiki olacaktır..
  • üstad bende de ipad 2 3g 32 gb vardı 600 e verdim senınki sıfır ve 64 gb ancak ipad 2 cok eskidi bu sekılde alıcı zor bulursun bence istediğin normal ama forumda gitmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muco555555 -- 17 Temmuz 2013; 8:21:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muco555555

üstad bende de ipad 2 3g 32 gb vardı 600 e verdim senınki sıfır ve 64 gb ancak ipad 2 cok eskidi bu sekılde alıcı zor bulursun bence istediğin normal ama forumda gitmez

Tablet az kullanılmış değil hiç kullanılmamış cihaz..sadece görüldüğü gibi resmi çekildi cihaz kutusunda çalıştırılmadı dahi..alındığı gibi durmakta...
  • sen haklısın üstad dogrusun ancak ipad 5 cıkacak yakında anlatabiliyormuyum.cihaz halen cok güzel ancak nerdeyse ucuncu yılına girecek.sahibinden yada gittigidiyor gibi yerlere ilan vermeni tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tablet alınmıştır. Arkadaş çok beyefendi biri, çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vvolkan198

Tablet alınmıştır. Arkadaş çok beyefendi biri, çok teşekkür ederim.

Teşekkür ederim Volkan Bey.İnşaallah yeni alışverişlerde tekrar beraber olmak dileğiyle.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.