Şimdi Ara

Satılık Intel i7-3770k + Z77X-UD3H + 2x8GB Ram Fiyat Düştü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İşlemci: Intel i7-3770k
    Anakart: Gigabyte Z77X-UD3H
    Ram: Corsair Vengenance Pro 2x8GB 2133Mhz CL11 Red

Çalışan sistemden çıkardığım bu 3 parçayı satıyorum. Tümü kutulu olarak verilecektir. Fiyat 1500 TL

İşlemci delid edilmiş ve ihs'sine zımpara yapılmıştır. h212 evo gibi bir soğutucu ile en düşük fan ayarında hiç sorunsuz 4.5Ghz 1.33V civarı bir voltajda çalışmaktadır. İhs altında sıvı metal var ve isteğe bağlı olarak yanında sıvı metal verilir. Delid edilirken dual channel özelliği gitti ve 4 memory slotunun 2'sini görüyor. Performans olarak bir zararını görmedim, istediğiniz bir oyunda fps testi var ise gösterebilirim.

Anakart aynası ile verilecektir. Bios modludur, intel'in yeni güvenlik açıkları için microcode güncellemesi bios'a eklenmiş ve aynı zamanda nvme ssd desteği eklenmiştir. İsteğe bağlı olarak 256GB Samsung 950 Pro ve adaptör kartı ile satışı yapılır. Ram anakart ve işlemci ile tam hızında çalışmaktadır.

Userbenchmark sonucunu ekledim bu parçalara ait:https://www.userbenchmark.com/UserRun/5180816

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan4550 -- 27 Temmuz 2019; 22:5:23 >

• 2600 860tl
    450m anakart 550tl
    16gb DDR4 ram 480tl

Bunlar 2018 model sıfır garantili parçalar ve fiyatları. Performans olarakta sizin parcalarinizin çok üzerinde. Fiyatta revize şart eğer satmak istiyorsanız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BatuhanUzuncan B kullanıcısına yanıt
    Performans olarak dediğiniz kadar bir fark yok ama tabi ki yeni parçalar onlar, fiyatı güncelledim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.