Şimdi Ara

Satılık - temiz az kullanılmış Cayin N3 520 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Satılık - temiz az kullanılmış Cayin N3 520 tl

Merhaba

Bir süre önce sıfır olarak (8-9 ay kadar önce) aldığım cayin n3 dac/dap cihazımı satıyorum.

Cihaz çok fazla kullanılmamıştır ,toplasanız 15-20 saat belki kullanılmıştır sıfır gibidir kutu ve bütün içeriği bulunmakta.

Şarjı tahmini 10 saat civarı gitmekte (aşağı yukarı)

Cihaz tam bir atom karıncadır , ufak hafiftir çok rahat taşınabilir ve fiyatının üzerinde bir alettir.

Bluetooth ve aptx özellikleri sayesinde cep telefonu vb cihazlardan bağlanıp cihazı anfi gibi kullanarak müzik dinleyebilirsiniz.

Hiby link yazılımı ile cep telefonunuzdan cihazı rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

32bit /384 khz cihazdır AKM 4490 dac çipine sahiptir ki bu çip daha üst cihazlarda kullanılmaktadır genelde, Sesi gayet temizdir.

Kulaklık çıkışından line out çıkışı da alabilirsiniz, cihazı bilgisayara bağlayıp DAC ,yada ses kartı gibi kullanabilirsiniz(ki bilgisayarda da oldukça temiz sesi vardır 32bit/384 khz çalışabilir).

Native (doğal )DSD çözer (yani direkt çözer PCM formatına dönüştürüp kalite kaybına uğratmaz).

KIsacası netten araştırırsanız cihazın incelemelerde oldukça (fiyatına göre) övüldüğünü görebilirsiniz.

------------------------------------

SATILDI : İpod classic 5 yada 5.5 gen (30 gb) eskiden bir süre kullanmıştım uzun süredir duruyor ,şarj kablosu yoktur. ::SATILDI

SATILDI : ibasso dx 80 :Meşhur cihazı bilmeyen yoktur herhalde , 24bit/192KHZ Dual CS4398 ,dsd 128x destekleyen ses seviyesi bayağı yüksek ve kaliteli bir cihazdır. Genelde dsd ,24/192 khz dinliyorum şarjı 5 saat civarı gidiyordu yanlış hatırlamıyorsam (genelde evde dac olarak kullanıyorum).Kutusu vs vardır. :SATILDI

Cayin n3 fiyat 520 tl dir.

İpod classic SATILDI

ibasso dx 80 fiyat SATILDI

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Selam.fiyat nedir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ürün güzel fiyat güzel.
    Fiyat takip

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Detay rica ediyorum pm den

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.