Şimdi Ara

SATILIK i5 6500 KOMPLE SİSTEM Z170P 16GB RAM 1TB HDD 240GB SSD KOMPLE SİSTEM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
4
Favori
859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tüm parçalar vatan bilgisayardan alınmıştır garantisi bitmiştir,ürünler temiz herhangi bir kusuru bulunmayıp sapasağlam çalışmaktadır.Sistemde ekran kartı yoktur.

- i5 6500 işlemci (stok fan)
    - asus z170p anakart ddr4
    - GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsV Kırmızı DDR4 2400MHz CL15 1.2V Dual Kit Ram
    - Corsair 240 gb ssd
    - wd 1tb blue 7200 rpm hdd
    - corsair carbide spec 02 gaming kasa 650w psu +80 plus (içindeki dahili fanları ile 1i kırmızı ledlidir)

FİYAT: 2100TL

Satış sebebim üniden dolayı artık masaüstünü kullanamıyorum laptop'a geçiş yapmam mecburi olmuştur.
    Önceliğim nakit satış ama takas sadece garantili sorunsuz ve temiz Laptop ile olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ClaymoreCountry -- 29 Mart 2020; 18:50:17 >

• Arkadaşa güvenerek birşey almanızı tavsiye etmem. Zira birkaç ay önce bir televizyon için her konuda anlaştık ve alışveriş yapacağımız gün hiçbir mesajlarıma cevap vermedi. Muhtemelen daha iyi fiyat veren birini bulup anlaşmayı tek taraflı bozdu... Fakat bununla ilgili hiçbir mesaja da dönüş yapmadı. Kısaca alışveriş yapacaksanız dikkatli olun derim..
  • Hocam en son fiyat ne olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat takip
  • Arkadaşa güvenerek birşey almanızı tavsiye etmem. Zira birkaç ay önce bir televizyon için her konuda anlaştık ve alışveriş yapacağımız gün hiçbir mesajlarıma cevap vermedi. Muhtemelen daha iyi fiyat veren birini bulup anlaşmayı tek taraflı bozdu... Fakat bununla ilgili hiçbir mesaja da dönüş yapmadı. Kısaca alışveriş yapacaksanız dikkatli olun derim..

• kimyacell K kullanıcısına yanıt
    Alakası yok,ürünü sahibinden deki ilanımdan aynı fiyattan sattım ve sizin mesajınızı çok geç okudum sonra geri dönüş yapamadım.
    Eğer yanlış anladıysanız kusura bakmayın lütfen. Ancak buraya gelip beni ve ilanımı kötülemek ayıp oldu açıkcası.
    Buradan bir sürü şey satın aldım ve sattım ilk defa böyle bir durumla rastlaşıyorum.
    Bu arada da ürünü istediğim fiyattan istediğim kişiye de satma hakkına sahibim sattığım ürünlerin nekadar iyi ve titiz kullandığımı referanslarım ve diğer alışveriş yaptığım arkadaşlar biliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıca eklemek istiyorum hiç referansınız yok bunu farketseydim de sizle alışveriş yapmazdım yüksek ihtimal ile iyi günler.

• Haftasonu anlaştık iban yolladınız pazartesi alışverişi yapacaktık ama cevap vermediniz mesajları okumanıza rağmen. başka birine sattım deseniz de anlayış gösterirdim mal sizin istediğinize satabilirsiniz.
    Özelden yazdığım mesajlara cevap vermiş olsanız buraya yazmak zorunda kalmazdım..
    Referansın olup olmaması satıcıyı ilgilendirir alıcıyı ilgilendirmez

• kimyacell K kullanıcısına yanıt
    IBAN falan yollamadım yalan konuşma madem belli ki karalamak için elinden geleni yapacaksın neyse yeni yetmelere alışveriş öğretemem yedin bloğu güle güle

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.