Şimdi Ara

SATILIK HYUNDAI i10 SELECT 2010

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-sahibinden-hyundai-i10-2010-select-119296741/detay/

2010'dan beri severek kullandigim Hyundai i10 aracimi satiyorum. Ilk sahibiyim, sadece benim tarafimdan kullanildi, asla sigara icilmedi, kilometresinde herhangi bir oynama, motorunda ya da dis gorunusunde herhangi bir modifikasyon yapilmadi. Aracta bayinin ekstrasi olarak arka park sensoru bulunmaktadir. Tum bakimlari Altunizade Hyundai Ucar tarafindan yapildi, servis gecmisine ulasmak isterseniz onlari arayabilirsiniz. Hyundai'nin 5 yil - 100.000 km Mekanik Garantisi devam etmektedir. Tek degisen parcasi on tamponudur, 2010 yilinda kucuk bir darbe nedeniyle kaskodan degistirildi.
    Sehir icinde sakin kullanimda yaklasik 6.3lt gibi bir benzin tuketimi vardir, benzinli bir araba icin gercekten tasarrufludur. Park problemi cok azdir, cogu aracin sigamayacagi yerlere sigabilir. Gerek sehir ici olsun, sehir disi olsun su ana kadar beni hic yolda birakmamistir, cok guvenilir bir aractir.
    Arac 28.11.2014 tarihine kadar muayenelidir.
    Pazarlik, takas veya vade tekliflerine acigim.

NOT: Sorulariniz, teklifleriniz ya da talepleriniz icin mesaj atabilir ya da arayabilirsiniz. 0535 968 30 30

Berk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hexagon Sun -- 24 Mart 2013; 21:28:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hexagon Sun

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-sahibinden-hyundai-i10-2010-select-119296741/detay/

2010'dan beri severek kullandigim Hyundai i10 aracimi satiyorum. Ilk sahibiyim, sadece benim tarafimdan kullanildi, asla sigara icilmedi, kilometresinde herhangi bir oynama, motorunda ya da dis gorunusunde herhangi bir modifikasyon yapilmadi. Aracta bayinin ekstrasi olarak arka park sensoru bulunmaktadir. Tum bakimlari Altunizade Hyundai Ucar tarafindan yapildi, servis gecmisine ulasmak isterseniz onlari arayabilirsiniz. Hyundai'nin 5 yil - 100.000 km Mekanik Garantisi devam etmektedir. Tek degisen parcasi on tamponudur, 2010 yilinda kucuk bir darbe nedeniyle kaskodan degistirildi.
    Sehir icinde sakin kullanimda yaklasik 6.3lt gibi bir benzin tuketimi vardir, benzinli bir araba icin gercekten tasarrufludur. Park problemi cok azdir, cogu aracin sigamayacagi yerlere sigabilir. Gerek sehir ici olsun, sehir disi olsun su ana kadar beni hic yolda birakmamistir, cok guvenilir bir aractir.
    Arac 28.11.2014 tarihine kadar muayenelidir.
    Pazarlik, takas veya vade tekliflerine acigim.
    NOT: Aracin fotografi guncel degildir, araci yarin yikatacagimdan fotograflarini yarin koyacagim, anlayisiniz icin tesekkur ederim.

NOT2: Sorulariniz, teklifleriniz ya da talepleriniz icin mesaj atabilir ya da arayabilirsiniz. 0535 968 30 30

Berk

cidden güzel arac ama 18 e satsaydınız hemen alırdım :D

• Son fiyatim 18.350 TL'dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hexagon Sun -- 3 Nisan 2013; 9:12:22 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.