Şimdi Ara

Satılık Huawei Watch GT 2 Pro Nebula Gray

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2
Cevap
0
Favori
258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Satılık Huawei Watch GT 2 Pro Nebula Gray
    - Özenle ve severek kullandığım saatimi farklı bir ekosisteme geçiş yaptığım için satıyorum.
    - Geçen ay Fixsmart servise gönderdim ve anakart,batarya,hoparlör,titreşim motoru ve arka kapağı sıfır olarak takıldı. Kısacası saatin içi komple sıfırlandı.
    - Kozmetik olarak hiçbir kusuru yoktur. Camında kasasında vuruk çizik göçük vs. bulunmamaktadır. Fotoğraflardan da görebilirsiniz.
    - Saatin orijinal deri kordonunu hiç kullanmadım. Metal kordon sevdiğim için alır almaz sipariş edip metal kordonla kullandım.
    - Kutusu, faturası, servis çıkış formu, şarj aleti ve kutu içeriğinin tamamı duruyor, saatle birlikte teslim edileceğim. Garantisi 19.10.2022 de bitiyor.
    - Metal kordon ve bir adet silikon kordonu da vereceğim.
    - Ankara Kocaeli önümüzdeki hafta elden teslim ederim.Başka illere kargo da yapabilirim.

Satılık Huawei Watch GT 2 Pro Nebula Gray Satılık Huawei Watch GT 2 Pro Nebula Gray Satılık Huawei Watch GT 2 Pro Nebula Gray Satılık Huawei Watch GT 2 Pro Nebula Gray
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 2500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.