Şimdi Ara

Satılık hesap EU-Killian

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Accountu satmak istiyorum ilgilenen arkadaş varsa oyun içi veya forumdan pm veya mail ile ulaşabilr. skype: alche-msa

Oyun içi pm Alchemst

Satılık hesap EU-Killian

Eksik bilgi veya sorularınızı oyun icnden mail veya pm ile sorabilrsiniz ciddi olmayan arkadaşlar "örn. saçma fiyat" yazmasın lutfen

İçerik:

Veteran accoutn & 30 + gun tc an itibari ile 1 k mwa ve 4600 + vmwa kostumler vs ..
     Satılık hesap EU-Killian

Warrior: +15 vm6 silah +12 vm6 eldiven dn set dyad etcihng3 dahil ilvl 407
     Satılık hesap EU-Killian Satılık hesap EU-Killian Satılık hesap EU-Killian Satılık hesap EU-Killian Satılık hesap EU-Killian Satılık hesap EU-Killian Satılık hesap EU-Killian

Brawler: +15 vm6 Silah +12 Dn set dyad etching2 dahil ilvl 407
     Satılık hesap EU-Killian Satılık hesap EU-Killian Satılık hesap EU-Killian Satılık hesap EU-Killian Satılık hesap EU-Killian Satılık hesap EU-Killian

Gunner: +15 vm5 silah +12 gene eldivem zırhlar schima dyad etching2 silah ve eldiven ilvl 402
     Satılık hesap EU-Killian Satılık hesap EU-Killian Satılık hesap EU-Killian Satılık hesap EU-Killian Satılık hesap EU-Killian

Priest : +12 dn set etching2 zırhlarda ilvl 402
     Satılık hesap EU-Killian Satılık hesap EU-Killian Satılık hesap EU-Killian Satılık hesap EU-Killian Satılık hesap EU-Killian

Reaper: +12 Dn silah eldiven crit etching2 ve dyad geirsi schima i lvl 400
     Satılık hesap EU-Killian Satılık hesap EU-Killian

Slayer: +12 Dn silah etching2 crit +12 schima armor eldiven etching2 crit
     Satılık hesap EU-Killian Satılık hesap EU-Killian

Warrior ve Gunenr %3 Brawler %2 mw silahlarda Slayer&Gunner&Reaper Schima zırh ve ayakkabı vardır ekleme ihtiyacı duymadım Zırh top rolleri "Gunner AB &" Slayer OSH &" Reaper Grimstrike.
    Warrior hariç diğer sınıflarda standart yeşil içlikler vardır

1 adet vitrinlik sorc mevcut

100k gold , banka ss leri ciddi alıcılara gonderebilrim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alche -- 8 Mayıs 2016; 11:13:16 >

• Merhaba arkadaşım kolay gelsin hayırlı satışlar. Öncelikle karakterin ile alakalı resimleri postunun altına koyarsan biraz daha güven telkin etmiş olursun. Senin hesabın gayet kaliteli ve emek harcanmış bir hesap öncelikle. Ama yeni foruma üye olmuş birinden ciddi miktarda para ile ticaret yapılması insanlara biraz güven sıkıntısı yaratabilir. Beni yanlış anlama ama bu durum senin içinde böyledir. Eğer ki referansların var ise dh grubundan birinden senin satışı yapman daha kolay olacaktır. Ama dediğim gibi bir kaç ss de eklersen postunun altına senin için daha rahat bir satış imkanı olur.
    Tekrardan hayırlı satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadlords

Merhaba arkadaşım kolay gelsin hayırlı satışlar. Öncelikle karakterin ile alakalı resimleri postunun altına koyarsan biraz daha güven telkin etmiş olursun. Senin hesabın gayet kaliteli ve emek harcanmış bir hesap öncelikle. Ama yeni foruma üye olmuş birinden ciddi miktarda para ile ticaret yapılması insanlara biraz güven sıkıntısı yaratabilir. Beni yanlış anlama ama bu durum senin içinde böyledir. Eğer ki referansların var ise dh grubundan birinden senin satışı yapman daha kolay olacaktır. Ama dediğim gibi bir kaç ss de eklersen postunun altına senin için daha rahat bir satış imkanı olur.
    Tekrardan hayırlı satışlar.

Teşekkürler tekrar güncelledim
  • Karakterlerine ve arkadaşlarına değer veren saygılı bir arkadaş Alchemst(Mustafa). Ciddi alıcı olursa ben referans olacağım, gerekirse aracılık yaparım. sadece alıcı arkadaş benim profilimi incelesin yeterli çözüme kavuştururuz.
  • Dediğim gibi hocam umarım yanlış anlaşılmadım ama çok emek verdiğin beli olan ve üzerine çok uğraştığın bir hesap bu. Umarım yeteri kadar emeğe saygı gösteren ve hiç etmeyecek biri alır bu hesabı. Ben Terayı ilk zamanlarında oynuyordum kastık bir müddet zevkte aldık ama biraz eksik kaldı gibiydi oyun bir yerden sonra haliyle yeni betadan çıkmış bir oyun olarak. Ama içimde hep kalmıştır tera oynamak. İşlerden ve 2 çocuktan fırsatım olacağını bilsem düşünmeden alırım hesabı ama işin içine çocuklar girince çok ama çok zor oluyor. Dediğim gibi hayırlı satışlar sana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadlords

Dediğim gibi hocam umarım yanlış anlaşılmadım ama çok emek verdiğin beli olan ve üzerine çok uğraştığın bir hesap bu. Umarım yeteri kadar emeğe saygı gösteren ve hiç etmeyecek biri alır bu hesabı. Ben Terayı ilk zamanlarında oynuyordum kastık bir müddet zevkte aldık ama biraz eksik kaldı gibiydi oyun bir yerden sonra haliyle yeni betadan çıkmış bir oyun olarak. Ama içimde hep kalmıştır tera oynamak. İşlerden ve 2 çocuktan fırsatım olacağını bilsem düşünmeden alırım hesabı ama işin içine çocuklar girince çok ama çok zor oluyor. Dediğim gibi hayırlı satışlar sana.

Teşekkürler hocam ilgilendigin icin, dogru diyosun evli iken kendine vakit ayırmak zor olur allah mutlu mesut hayat eylesin oyun olmasada olur
  • Güncel
  • Güncel
  • Güncel
  • Güncel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alche -- 27 Mayıs 2016; 14:19:17 >
  • Güncel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.