Şimdi Ara

SATILIK GTX 970 - Asus Strix Model - 780 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
4
Favori
444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Arkadaşlar, ürün TR'den alınmıştır. Teknobiyotikl sitesinden alınmıştır.

18 Ay daha garantisi mevcuttur.

Fiyat: 780 TL.

Tam kutu içeriği ile beraber vereceğim. İstanbul içi elden teslim edebilirim.

Kartta herhangi bir görsel, fiziksel kusur yoktur. Düşünen arakdaşlar PM atabilir.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kart, forumdan bir arkadaşa tarafımdan verilmiştir arkadaşlar. Herkesin ilgisine çok teşekkürler...
  • Teşekkürler :) SATILIK GTX 970 - Asus Strix Model - 780 TL
  • emperor1907 kullanıcısına yanıt
    bu aralar öyle şeyler dönüyorki ışık olsun ilanınız kaça sattınız durumu neydi belirtmenizde mani yoksa yazarmısınız ?
    yok 600 alırım yok 650 te alırım. biride der 800 diğeri 1100 aklımız şaştı valla :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazandeveli

bu aralar öyle şeyler dönüyorki ışık olsun ilanınız kaça sattınız durumu neydi belirtmenizde mani yoksa yazarmısınız ?
    yok 600 alırım yok 650 te alırım. biride der 800 diğeri 1100 aklımız şaştı valla :)

Gtx 970 piyasası forumda aynen öyle bir kısım arkadaş gerçekten bu ürün gibi piyasasına verirken bir kısım saolsun ne iteklersem kar diyerek sıfırı fiyatınasatma peşinde...
  • İyi günlerde kullanmanız dileklerimle :)
  • ramazandeveli kullanıcısına yanıt
    Hocam ilanda belirttiğim fiyata yakın bir miktara sattım. Nakit ihtiyacım var, bu aralar bilgisayarımla da pek ilgilenemiyorum ( en azından birkaç ay böyle olacak ) bu sebeple belirttiğim fiyattan ve bu fiyatın piyasa ederi olduğuna inandığımdan satışa çıkardım.

Şahsen ben 2. el 970 alıyor olsam, hele hele 1070 ve 1080 çıkmışken 800 tl üzeri para vermem hiçbir 970'e.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.