Şimdi Ara

SATILIK — GTX 1070 SC GAMING Black edition - 2000 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
7
Favori
6.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uzun süredir kenarda duruyor.
    Yaklaşık 13 ay evga almanya garantili, kutu içeriği tamamen eksiksiz.

================================================================================
    EVGA GTX 1070 SC GAMING Black edition - Fiyat 2000 TL'dir
    ürün linki:https://www.evga.com/products/specs/gpu.aspx?pn=2bf880af-829b-4a21-a591-c1bcb083d93b

================================================================================

Alana hayırlı olsun.

Hayırlı forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veysel -- 24 Mayıs 2020; 20:37:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ürün almanyadan alınmış 13 ay garantisi varmış sorun çıktığında türkiye'de kimse bu kartı almaz evga dahil
    ikinci elde fiyatlar o kadar saçmaladı ki dün gittim mediamarkttan 2030 liraya MSI GTX 1660 SUPER GAMING X aldım kendi adıma faturalı garantili taksit imkanı da var
    sizlere tavsiyem akakçe gibi sitelerden fiyat araştırması yapın sıfır alın çünkü 2. el artık zıvanadan çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdtvr

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    teknosistem.com
    gibi
  • Fiyat gayet iyi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • güzel fiyat veysel hocam 1080 ti lere 3000 vs 4000 üstü çekenler düşünsün..
  • Teşekkürler arkadaşlar, ürün şu an istanbulda bu arada, elden teslim imkanı mevcuttur

• hayırlı satışlar veyselim, yine canavar bir ürün. Ayrıca fiyat çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: imam003

güzel fiyat veysel hocam 1080 ti lere 3000 vs 4000 üstü çekenler düşünsün..
    Hocam siz bu kartı 1080ti ile birmi tutuyorsunuz ? 1080ti bu karttan en az 5 gömlek daha üstün bir kart

Fiyata gelicek olursak gerçekten çok iyi fiyat
  • meydey45 kullanıcısına yanıt
    ne kadar komik bir link olmuş arkadaşım sana şu kadar söyleyim nanokatologtan 2.5 ay önce alt tarafı kıytırık bir termal macun aldım daha bugün kargoya verdiler
  • sardemir kullanıcısına yanıt
    Sağolasın abi eksik olma :)

• fiyat takip.
  • Ben geçen ay 2 adet evga 2070 sc aldım veyselden, daha önce de sayısız ürün aldım gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.
  • erdtvr E kullanıcısına yanıt
    Ben yaptım hocam sadece geç geliyor onun dışında bir şey yok hem işlemci hemde ekran kartı aldim

• Nanokatalog stoklarında olmayan ürünü satıyor, altta tedarik süresi yazmışlar o yanlış genelde 3-4 hafta bekliyorsunuz üzerine gelmeme ihtimali var. Nanokatalogdan ürün alıp 1 ay bekleyip 2 hafta da para iadesi için bekleyenler var, ilandaki ürün parayı verince ertesi gün elinizde olacak, bence evga için fiyat fena değil. Hayırlı satışlar hocam.

• imam003 kullanıcısına yanıt
    Ti olan modellere o kadar para verilmez ayrı mesele, aynı mimaride FPS getirisi fazla olmuyor, üstüne fazladan TDP ve güç tüketimi de ekleniyor. Konuya gelirsek RTX 2070 almak elbette daha akıllıca bir seçimdir, hem yeni mimari hem de düşük güç tüketimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 28 Mayıs 2019; 20:39:12 >
  • Kart hala satılık mı?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.