Şimdi Ara

Satılık GSKILL 8GB (2*4GB) RIPJAWSX+FAN DDR3 2133MHZ CL9 1.5V (sandy Bridge) 350.TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • DÜKKANIMDAKİ İŞLEMCİ İLE BİRLİKTE ALINDIĞINDA İNDİRİMİ MEVCUTTUR. LÜÜTFEN İŞLEMCİ İLANINI İNCELEYİNİZ.
     Satılık GSKILL 8GB (2*4GB) RIPJAWSX+FAN DDR3 2133MHZ CL9 1.5V (sandy Bridge) 350.TL

BELLEKER: 8GB GSKILL 2133 MHZ (2X4 GB) (SANDY BRIDGE UYUMLU)
    GSKILL 8GB (2*4GB) RIPJAWSX+FAN DDR3 2133MHZ CL9 1.5V Dual Kit Ram
    LİNK:http://www.vatanbilgisayar.com/gskill-f3-17000cl9d-8gbxld-8gb-(2*4gb)-ripjawsx+fan-ddr3-2133mhz-cl9-1.5v-dual-kit-ram/productdetails.aspx?I_ID=51931
    FATURA TARİHİ:19.03.2011
    FİYAT:350,00.-TL

KARGO VE ALIM KOŞULLARI HAKKINDA:
    -Ürünlerin Ankara içinden elden alınması tercihimdir.
    -Şehir dışına gönderimi söz konusu olursa referanslarıma güvenerek alım yapılmasını rica ediyorum. Önce Havale - Akabinde Kargo (Yurtiçi veya Aras) PTT Kesinlikle olmaz.
    -Kargo alıcıya aittir.

Bunun dışında herhangi bir kargo-alım düşünmüyorum.
    Tekliflerinizi PM'den yapınız.
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halepce -- 25 Nisan 2011; 14:36:00 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• ürünleri ben aldım, yarın kargodan gelecek. Ama sistemi kurmam hafta sonunu bulur. 2600k+asusp67pro+msi gtx580 ve bu ram lerle iyi bir sistem olacağını düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfa147

ürünleri ben aldım, yarın kargodan gelecek. Ama sistemi kurmam hafta sonunu bulur. 2600k+asusp67pro+msi gtx580 ve bu ram lerle iyi bir sistem olacağını düşünüyorum.

güzel sistem hocam güle güle kullanın.
    ama o sisteme ssd yakışırmış. Bunu da söylemeden geçemeyeceğim.

• ssd almadım daha sonra alacağım. şimdilik fiyatları çok yüksek.Onun yerine 2 tane 1tb wd disk aldım 64mb önbellekli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfa147

ssd almadım daha sonra alacağım. şimdilik fiyatları çok yüksek.Onun yerine 2 tane 1tb wd disk aldım 64mb önbellekli.

hoca istersen 5 diskle raid yap ssd olmadıktan sonraaaaa
    ben yenile sattım 2 tane raid 0 olarak kullanıyordum. daha önce normal hdd ilede raid kullanıyoırdum ama bu ssd nin bir tanesi bile başka bişii. sistemin ne kadar iyi olursa olsun diskler frenliyor. ssdler ise sistemin önünü açıyor. donanıma bu kadar para yatırmışken ram-işlemci-anakart vs. ssd almamak eksiklik olur tavsiyemdir. biraz daha bekleyip ssdye geçin derim.

• artık çok geç aldım geldi :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.