Şimdi Ara

[Satılık] Gigabyte AMD Rx 6600 Eagle 8GB Ekran Kartı - 6500TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 [Satılık] Gigabyte AMD Rx 6600 Eagle 8GB Ekran Kartı - 6500TL

Gigabyte AMD Radeon Rx 6600 Eagle 8GB GDDR6 128Bit Ekran Kartı

11.05.2022 tarihinde alınmış olup, garantisi bitmek üzere. En fazla dört - beş adet hikaye bazlı oyun oynanmıştır. Daha sonra pek kullanılmadı, boşta kutusunda bekledi.

Fotoğraflarda görüldüğü üzere toz bile almamış sıfırdan farksız ve kusursuzdur. Soğutma olarak birçok RX 6600 dan üstündür. Kutu fatura tüm içeriği mevcuttur.

Aslında öncelikli Bursa içi elden teslim etmek istiyorum lakin kargo ile istenirse havale sonrası kargolayabilirim.

Kullanılmış yıpranmış olsa test fotoğrafı ve video çeker koyardım, fakat kart zaten kullanılmadığından ötürü pek gerek duymadım.

Malum sıfır gibidir. Takas/ fiyatta pazarlık yapmıyorum. İlgilenenler iletişime geçebilir.

- Alım satım haricinde lütfen fiyat/ takas vb. gibi ürün hakkında kişisel yorumlar yapmayınız.

- Sorularınız için lütfen site üzerinden özel mesaj ile iletişime geçiniz. En kısa zamanda cevap verilecektir.

- Pazarlık teklif etmeyiniz. Belirtilen fiyat değişmez.

- Satıştaki ürün test edilerek gönderilir. İlandaki görseller satıştaki ürüne aittir.

- Elden olmayan alışverişlerde, saat 15:30'dan önceki siparişler, muhtemelen aynı gün Ptt kargo ile adresinize kargolanabilir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 6500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Bursa Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.