Şimdi Ara

Satılık Gelin Ayakkabısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Satılık Gelin Ayakkabısı
    Bir kere kullanıldı ve satın aldığında nasılsa hala o durumda.

Boş yere 200 TL vermeye gerek yok diye düşünüyorum.

Fiyat: 70 TL

Ümraniye elden teslim tercih Satılık Gelin Ayakkabısı.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 70 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Sürat Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• yanlış anlamayın, bence 200 biraz fazla bu model ayakkabılar ümraniyede 120-130tl daha uygunada bulunabilir sadecesini alsan bile oda 80-90tl olur ve üzerindeki güpürleride, yine ümraniye kumaş çarşısından 5tl lik istediğiniz şekilde alınabilir basit yapıştırıcı ile yapıştırıp satılabilir bu işemi girsem netsem , 200 çok fazla vermişsiniz, yinede fiyat iyi kargo dahil edin dicem ama referansınız hiç yok başlığı görünce bakim bu ne diye daldım içeri :D neyse iyi satışlar olsun
  • Merhaba,

Ürünü kadıköy'den aldık, açıkçası çok fazla bilmiyorum genel anlamda fiyatları nedir. Ama sizi söylediğiniz fiyatlara göre bile benim istediğim fiyat daha az kalıyor. Sonuçta sadece 1 gün kullanıldığı için sıfırdan farksız bir ürün.

Yine de pazarlık olur diye mesaj bırakmış olalım buraya sizin mesajınızın da faydası olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.