Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[SATILIK] G.Skill Trident Z RGB 16Gb(2x8) 3200Mhz CL16 DDR4 RAM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
228
Tıklama
Konunun Etiketleri
Tür #DDR4 Kapasite #16GB Şehir #Çorum İlan Türü #Satılık Ram/Hafıza Kartı #Ram
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Bellek >> [SATILIK] G.Skill Trident Z RGB 16Gb(2x8) 3200Mhz CL16 DDR4 RAM
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    351 Mesaj
    Referanslar: 24

Katılım Zamanı
    30 Haziran 2014

Durum
    Forumda değil

Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    - Ramler 30.10.2017 tarihinde n11 üzerinden malcom bilgisayardan alınmıştır. Ramler Vektron çıkışlıdır. Garanti süreleri ya 3 yıl ya da G.Skill tarafından ömür boyudur(tam emin değilim), eğer 3 yılsa 1 yıl daha garantileri devam etmektedir.

- Kutusu ve faturası durmaktadır. Ürünü sıfır nasıl alıyorsanız o şekilde tarafınıza teslim edilecektir. Kondisyon açısından 10/10 bir üründür sıfırdan farkı yoktur.

- Kendi kişisel bilgisayarımda kullanılmıştır. Ramlerin ilk ve tek kullanıcısı benim.

- Kesinlikle hiçbir overclock denemesi yapılmamıştır, kendi orijinal frekansında kullanılmıştır. Testleri yapılmıştır.

Ürün için istediğim fiyat 600 TL dir.
    İletişim için : 0 541 974 04 58 numaralı telefondan arama veya whatsapp üzerinden bana ulaşabilirsiniz.

Katılım Zamanı
    11 Kasım 2006

Durum
    Forumda değil

Sıfır fiyatını istiyorsunuz neredeyse farkında mısınız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    351 Mesaj

Katılım Zamanı
    30 Haziran 2014

Durum
    Forumda değil

Hocam zaman zaman sitelerde indirimler oluyor, bu ay indirim ayı olduğu için birçok sitede iyi indirimler var. Fiyat her zaman değişiklik gösteriyor o yüzden. Ben bu ramlerin sıfırının 1300-1400 liradan satıldığı günleri de biliyorum o zamanlar forumda 2. elleri 900 liradan satılıyordu (yaklaşık 1 sene önce). Şuan ram ve ssd fiyatları geçen seneki gibi yüksek değil ucuzladılar ayrıca sitelerde ki indirimler de bitince sıfırı şuan 850 tl civarında ama hala indirim devam eden sitelerde 750-800 liralara bulmanızda mümkün o yüzden yapacak bir şey yok. Fiyatı budur 3-4 platformda daha ilan verdim bütün bilgisayar donanımlarımı, satılmayanlar için ilerleyen günlerde fiyata revize yapabilirim duruma göre...
    |
    |
    tarkolar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Katılım Zamanı
    11 Kasım 2006

Durum
    Forumda değil

Hocam aynı ramleri değil ama herhangi bir 3200 mhz cl16 rgb ram genel olarak 700 TL

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    351 Mesaj

Katılım Zamanı
    30 Haziran 2014

Durum
    Forumda değil

Doğrudur hocam, marka modele göre uygun fiyatlı ramler ve ssd ler var özellikle çin menşeili markalarda...

İçerisinde kullanılan bellek çiplerine (micron, sk hynix, samsung) ve CL(14-16-17-19) değerlerine göre fiyatları değişiyor. 700 e de bulursunuz 1000 e de...
    |
    |
    tarkolar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.