Şimdi Ara

SATILIK FULL TH9 -7.4K Tas - 40+ Herolar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 75 Adet 10 seviye duvar var,175 adet 9.seviye.
    Yıldırım ve herolar disinda hersey fulldür.Tekliflere açığım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanZüperGahraman -- 24 Mayıs 2017; 5:9:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• alıcı değilim 80 100 eder
  • up
  • up

• Bir ara. Niyetlendim almaya sehir dışındaydım sonra başka bir hesap almıştım. ;) ins satılır son fiyatını pm atarmisin

• up fiyat olarak 100 ile 120 arasi düşünüyorum.

7k tası unutmayin lütfen hesabi 10 yaptığınızda kuleleri sak diye kurarsiniz ya da herolari seri seri seviye atlatırsiniz.

• fiyat 100 tldir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarı
  • Pm atildi

• smsm377 S kullanıcısına yanıt
    Pm atalı 2 gün oldu hala haber yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satmaya niyeti yok abi bu arkadaşın bizde anlaştık sonra yokuşa çıktık :)

• Haklisin kac gun oldu pm atali hala ses seda yok

inşaatcı üssü geldikten sonra elmas işi değerlendi bende bu hesabı bu paradan satmıyorum.

üstteki arkadaşla konuştuktan sonra 3-4 gün netim kesilmişti kendisi bişeyde yazmadı bende bişey demedim.
  • Beni kastettiyseniz sizinle hiç görüşmemiz olmadı fiyatta değişiklik yaptıysanız ilanı güncellemenizi tavsiye ederim hayırlı satışlar

size değil sedatx adli arkadasa diyorum,kendisi ile en son böyle konuştuk ve konuya gelip böyle yaziyor.(kendisinin referanslarinin olduğu bi konusu vardi mesajda bahsettigimde o konu)

Madem 175 tl vermedin sen ss at demi ben adamdan istedim ama oda burdan atamam demisti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanZüperGahraman -- 3 Haziran 2017; 6:48:28 >
  • Kb9 köye 175tl verdiğim efsanesini nasıl uydurdun yada bahanemi yapıyorsun çözemedim. Satmiyorum dersin olur biter son olarak diyorumki eğer kb9a 175tl verdiğim doğru çıkarsa senin köye de vericem 175tl oki:) sen ne vericen?

• Sedatx kullanıcısına yanıt
    bişey uydurmadım bu 1.
    2.olarakda ben köye 175 istemiyorum zaten sen başkasına bu kadar verirken benimkine niye bu kadar az fiyat sunuyorsun diyecektim gelip 2-3 hafta konuya laf atar gibi kendince bişeyler yazıyosun çocuk gibi

al buda uydurduğum konuşmanın ssleri

hadi sende at bu elemanla aranda geçen konuşmayı 175 tl vermedim de.

• UçamayanZüperGahraman kullanıcısına yanıt
    Arkadasım cihantelliyle görüşüp th 9 köyüne 175 tl veren benim Sedatx değil sen nerden bu kanıya vardın anlayamadım bu konuyu fazla da uzatmanın anlamı yok sen köyüne istediğin değeri biçip satışa koyabilirsin Allah gönlüne göre versin...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    çünkü mesajda geçen konu sedatxin referanslarının olduğu konu.175 tl deyince onun dışında kimi anlayabilirim?
  • Dostum yalan yanlış birşeyler yaziyorsun, gördüğün gibi smsm377 teklif etmiş ben değil ortada üzerime yazılan birşey var onun için yazma gereği duydum, ayrıca çocukluk yapan sensin onun bunun ağzı ile iş yapiyorsun, aynen fazla uzatmanın lüzümü yok : )
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.