Şimdi Ara

Satılık Full+Full Hearthstone Hesabı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyunu beta çıkışından beri oynuyorum. Gelmiş geçmiş tüm adventurelar ve expansionlar mevcut. Tüm setlerde kartların tamamlanma oranı %80'in üzerinde.
    2'si golden 80 legendary, sayısız golden epic, golden rare ve golden common var.
    Shaman (390 win) ve Rogue (85 win) hariç tüm golden herolar açıldı.
    Son paketten 3 quest,3 legendary çıktı. Bunlar haricinde 6880 dust ve dustlanmaya hazır fazlalık 590 dust var.
    3 sefer legend oldum, her sezon card back'i alındı ekstra herolar skinlerden bedava olanların tamamı var. Legend olunan sezonlar harici tüm sezonlarda 5. rank ve üzeri olduğum için epey golden kart birikti.

Hesap şifresinin teslimini elden para alındığı anda veya eft/havale hesabıma geçtiği anda yapacağım. Elden almak isteyen arkadaşlarla gerekirse Konak'ta bir kafede buluşup yanında şifre teslimi yapılabilir.

Tüm setleri tamamlamak isteyen veya oyuna yeni başlayıp 1000'lerce lira harcamak istemeyenler için birebir bir hesap.

Hesap için 299 TL istiyorum. Ciddi alıcıysanız pazarlık yapabiliriz.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedy -- 17 Nisan 2017; 11:8:22 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Merakimdan soruyorum battlenet hesaplarinin nasil alim satimini yapabiliyorsunuz?Blizzard yuksek guvenlikli bir sirket.Kimlik gosterdigi taktirde satici hesabi geri cekebiliyor yasadigimdan biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.