Şimdi Ara

SATILIK Fiio X3 DAP + HAVI B3 Pro Kulaklık (Acil)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ciddi anlamda müzik dinlemeyi seviyorsanız ve müzikte kalite ve detay sizin için önemliyse bu ikili ideal.

Fiio x3 ,forumdan bir arkadaştan almıştım, kozmetik olarak 10/7.5 alır,kullanımdan dolayı çizikler mevcuttur,son sürüm yüklü ve sorunsuz olarak çalışır durumdadır,dac olarak da kullanılabilir,çok fazla anlatmaya gerek yok gayet bilinen ve popüler bir dac,tek handikapı biraz ağır olması fakat onun da getirisi sağlamlığı,müzikalite açısından gayet başarılı bir ürün.290 TL

Havi B3 pro ise ilk efsane nesildir,özellikle x3 ile uyumlu olduğundan tercih etmiştim,çift sürücülü farklı bir yapısı emsallerinden çok daha geniş bir sahne sunuyor ve müziği tane tane olduğu gibi duymanızı sağlıyor,özellikle çok basshead biriyseniz size uymayabilir,daha çok dengeli bir yapısı var,mp4nationdan sıfır almıştım,kozmetik olarak 10/8 alır,spor için uygun olmayabilir. 130TL

Her iki ürünü birlikte aldığınız taktirde= 400 TL Ki bu ikilinin uyumunu dinlemenizi öneririm.

Yurtdışında yaşıyorum fakat 19-26 ağustos arasında Türkiyede olacağım o nedenle 1 haftalığına satışta kalacak ürünler bu yüzden fiyatı uygun tuttum pazarlığa mahal vermemek adına.

Pm aracılığıyla ulaşabilirsiniz

Saygılar.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _DIESEL_ -- 17 Ağustos 2015; 4:15:44 >

• Up !!

Ürünler Full kutu içeriğiyle gönderilecektir.

X3 kutu içerisinde kullanma kılavuzu+silikon kılıf+usb şarj veya veri aktarma kablosu

Havi b3 tüm silikon uçları mevcuttur.
  • _DIESEL_ kullanıcısına yanıt
    Hocam b3 pro duruyormu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark_guest

Hocam b3 pro duruyormu

Kulaklık duruyor fakat ben Türkiyede değilim şu anda maalesef.
  • _DIESEL_ kullanıcısına yanıt
    Turkiyeye ne zaman geliceksiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dark_guest kullanıcısına yanıt
    Dostum kusura bakma ilanı kapatmayı unutmuşum,2 yıl içerisinde gelebilirim maalesef.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.