Şimdi Ara

Satılık Eski İnce Rotring Tikky ler (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
24
Favori
51.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • rotring tikky 1 ve 2 elinde olanlar pm le ulaşabilirse sevinirim.
  • merhaba, 1. nesil rotring arıyorum önceliğim kahverengi olmakla beraber farklı renklerden de birkaç tane almayı planlıyorum. elinde olanlar biran önce pm atarlarsa sevinirim.

• Arkadaşlar merhaba, 2 tane kalem arıyorum. Tikky 1 0.9 ve yine tikky 1 1.0. elinde olan veya bulurum diyen arkadaşlar bana ulaşsın.
  • Yok mu satan? Tikky Special ya da Kahverengi orjinal 0.5 arıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 25 Ekim 2015; 19:30:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xtreme4495

Yok mu satan? Tikky Special ya da Kahverengi orjinal 0.5 arıyorum.

Pembe var istersen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rotring 1.nesil Tikky'lerden arıyorum, elinde olan var mıdır?

• Elimde şu an beyaz renkli, klipsinde w.germany yazan üzeri el yazılı ilk jenerasyon üretimi 0.5 mm kalem var. ilgilenenler özel mesajla ulaşabilirler

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• her rengi olabilir tikky 1 (eski seri ince olanlardan) elinde olan varsa PM lütfen.
  • 1. Nesil 0.5 - 0.7 orjinal rotring tikky arıyorum. Elinde olan varsa iletişime geçebilirse çok sevinirim.
  • arkadaşlar elimde tikky II MAVİ SARI VE YEŞİL VAR İLGİLENEN OLURSA MESAŞ ATABİLİR.
  • sslaziooo veya diğer arkadaşlardan elinde ince rotring olan var mı tikky II lerden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuantum2006

sslaziooo veya diğer arkadaşlardan elinde ince rotring olan var mı tikky II lerden.

Tikky II beyaz var bende

• Kerim5100 ince olanlardan mi bu yoksa kalin mi bir de fiyati ne kadar???

• rotrong tikky II lerden elimde mevcuttur.ilgilenen arkadaşlar irtibata geçebilir...(mavi,sarı ve yeşil renklerden)
     Satılık Eski İnce Rotring Tikky ler Satılık Eski İnce Rotring Tikky ler Satılık Eski İnce Rotring Tikky ler

• rotring tikky 1 ve 2 elinde olanlar pm le ulaşabilirse sevinirim.
    0 | |
  • Arkadaşlar elinde ince rotring 0.5 ve 0.7 olan varsa pm atabilir mi ? 5 adet bombesi bulunan incelerden bahsediyorum. 8 adet bombeli kalın tikkylerden değil. Elinde olan varsa satın almak istiyorum.
  • merhabalar,
    elimde rotring tikky 1 lerden ve visupencillerdan mevcut ilgilenen arkadaşlar iletişime geçebilirler.
    1
    2
    3
    4
    5
    6

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.