Şimdi Ara

SATILIK EFSANE ARTES D821 FULL KUTU+ KILIF

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
2
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Tablet Marka #Diğer Markalar Kapasite #16 GB #WIFI+3G
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Temiz kullanılmış artes d821 tablet satılıktır. Ürüne ait bazı özellikler;

- DUALCORE 1.5 Ghz
    - 16 GB dahili hafıza
    - 1 GB RAM
    - Dual MALİ 400 GPU grafik işlemci
    - 8" ekran
    - Android 4.1

Tabletle ilgili daha detaylı bilgiyi D821 linkinden öğrenebilirsiniz.

Tabletin ilk sahibi ben olduğum için temiz kullanılmıştır. Bir kez servise götürülüp yazılım güncellemesi yapılarak içi açılmıştır. Servis konusunda sıkıntı çekmedigim bir markadır.

Satılacak ürüne ait kutusu içinde gelen

- Sıfır Kulaklık ( ilk fotoda beyaz bir poşet var ufak onun icinde)
    - USB Şarj kablosu ve adaptör
    - Data kablosu
    - Otg kablosu (bazı 3g modemlerini baglamak icin kullanıldıgını söylemişlerdi. Ben denemedim)
    - Yıpranmışta olsa artes in orjinal kılıfı (bu model için)
    - 8 GB micro sd kart beraberinde verilecektir.

Garantisi bitmiş olan ürünün bir sorunu yoktur. Ekran üzerindeki jelatini durmaktadır. Satış için önceliğim istanbul ve elden teslimdir.Ciddi alacak arkadasların pm aracılıgıyla iletisim kurmasını bekliyorum. Keyfi ya da ürüne zarar verip ondan sonra İade talebinde bulunmak söz konusu degildir. Daha öncede sattığım referanslardan da ürünlerle ilgili bilgi alabilirsiniz.

URUNUN FIYATI HAK EDER ETMEZ GIBI TARTISMAYA ACIK MESAJLARINIZI YAZMAMANIZ RICA OLUNUR.

Fotoğraflar satılacak ürüne aittir.

FİYAT 125 TL

SATILIK EFSANE ARTES D821 FULL KUTU+ KILIF SATILIK EFSANE ARTES D821 FULL KUTU+ KILIF SATILIK EFSANE ARTES D821 FULL KUTU+ KILIF SATILIK EFSANE ARTES D821 FULL KUTU+ KILIF

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgaabi -- 9 Kasım 2015; 0:08:35 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.