Şimdi Ara

Satilik DOKTORDAN Temiz Jetta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Comfortline
    sadece tamponda arkadan carpma dolayisiyla tamir var
    degiseni yok sac kisminda en ufak oynama yok..tampon tamirinden tramerde 450 tl cikar
    39.250 fiyati

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-doktordan-temiz-140hp-jetta-338259941/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrUltiva -- 16 Ekim 2016; 18:13:10 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• oooo DOKTORDAN
  • dsg problemi var o araçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leopolidas

dsg problemi var o araçta.

nasıl anladın fotodan bize de anlatır mısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: arimayaa

quote:

Orijinalden alıntı: leopolidas

dsg problemi var o araçta.

nasıl anladın fotodan bize de anlatır mısın

149.000 km yazıyor. 2007 model. bozulmadan en çok 40 bin km gider o şanzıman sonra sürekli değiştirilmesi gerekli.

dsg ler 2003-2004 gibi çıktı. o zamanlarda çok problemliydi, ki 2013e kadar olanları hala da problemli.

vw yurt dışında milyonlarca aracı toplattı, çin de şapa oturdu.

milleti salak mı sandınız?
  • HMM doktordan sa temızdır ıllakı asgari ucretlıdense arabası alınmaz garıban onlar karnını zor doyuruyo arabasına nasıl bakcak :):)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jehat_40

HMM doktordan sa temızdır ıllakı asgari ucretlıdense arabası alınmaz garıban onlar karnını zor doyuruyo arabasına nasıl bakcak :):)

Bu asagilik kompleksinin nedenini merak ettiim acikcasi maazallah bu duygu butunluguyle arabana carpan lux arac sahibinide linc edersin fln...
    Burada her ilana yorum yazan bi güruh türedi maalesef ve biriniz bitse digeriniz nobetci gibi basliyosunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mtasova kullanıcısına yanıt
    Ben burdakı asgarı ucretlı kısı ben oluyorum benım kızdıgım sey aracının sahıbının meslegının ne onemı var benden oncekı sahıbı memursa ne fark eder aracının temızlıgı önemlı olan
  • Doktor mu satilik jetta mi ? Anlatim bozukluğu olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doktordan araba alınmaz,mikrop yuvasıdır o araç iğrendim.
  • yorumlar süper araba temiz arkadaşlar niyeti olan ulaşır yeni araç aldim bunu satiyorum

dsg problemi var diyen salağı kale almiyoruz sadece o kadar.. onun mantığına gore 180 binde piyasada yuruyen jetta olmamasi lazim ..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam arabanın röntgen filmlerini atın.

Dahiliyeciler arabanın içine iyi bakıyor, kaportaya önem veriyorsanız estetik doktoru olmasına dikkat edin, yok mekanik aksam daha önemli diyorsanız fizik doktoru, şirkete alacaksanız yeni mezun olsa da olur.
  • güncel
  • araç satılmıştır.. dsg problemi vırt zırt diyen leopolidasa dsg nin vites kolunu hediye ediyoruz :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.