Şimdi Ara

SATILIK Destroyer: True Breeze Weapon, 536 Attack Power, Level 50 HM 6 , 72.411 HP .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Başka bir oyuna geçtiğim için karakterimi satıyorum. Orjinal sahibi benim ve bütün bilgileri mevcut. 1 Ay Premium ve 200 GOLD mevcut hesapta fotoğraflarınıda aşağıda bulabilirsiniz. Alıcı arkadaşlar bana mesaj atarak ulaşabilirler. Hesap Hao District serverındadır ve Crimsondur. Forum üzerinden bir çok hesap satışım olmuştur referansların kuvvetlidir. Hesap crimsonda Ascended seviyesinde olup 1.000 PVP kill ile alınan isim gizleme maskesi de vardır.

Herkese iyi oyunlar.

SATILIK Destroyer: True Breeze Weapon, 536 Attack Power, Level 50 HM 6 , 72.411 HP .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Perosma -- 1 Mayıs 2016; 19:53:16 >

• Güncel
  • Güncel
  • Güncel
  • Güncel
  • Dostum oyun Arizona çöllerine döndü. Oynayan yok.Karakter ortalama güzel bir desto inşallah satarsiniz ama şuan ki konjonktür de işiniz çok zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarparian

Dostum oyun Arizona çöllerine döndü. Oynayan yok.Karakter ortalama güzel bir desto inşallah satarsiniz ama şuan ki konjonktür de işiniz çok zor.

Satılmazsa da sorun değil ben oynamak isteyen varsa işi görülsün niyetindeyim aslında.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.