Şimdi Ara

SATILIK CS GO KARAMBIT NIGHT !!!!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Şu anda elimde bulunan ' karambit night ' bıçağımı İstanbul içerisinde elden satmak istiyorum.

FİYAT 400TL'DİR.

http://steamcommunity.com/profiles/76561198119467012

ilgilenenler mesaj atabilir .
     SATILIK CS GO KARAMBIT NIGHT !!!!!! SATILIK CS GO KARAMBIT NIGHT !!!!!! SATILIK CS GO KARAMBIT NIGHT !!!!!! SATILIK CS GO KARAMBIT NIGHT !!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dixies -- 2 Mart 2016; 9:45:05 >

• Ben de istanbulluyum ve fiyatına göre ilgilenebilirim, forum PM atarsan cep numaramı veriyim.
  • Fiyat yazmak zorunlu hocam. Ayrica steam envanterinizide paylasmaniz gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ŞAhin kullanıcısına yanıt
    değiştirdim hocam buyrun.
  • Eskimiş bir night bıçağa bu para çok saçma kardeş, internette fiyatı 400tlden başlıyor, benim teklifim 350.
    İyi satışlar.
  • emirk6 E kullanıcısına yanıt
    steam'de 600 liraya alıcısı var kardeş, internetten bulduğun linki verebilir misin.

350 liraya inemem bu arada. teklifin için teşekkürler.
  • Hocam anlaşılan bu işten pek anlamıyorsun. Steam pazarında senin bıçağın şuan 542 lira satışı var.Steamden bunu satmaya kalktığında steam yüzde 15 vergi kesiyor yani 470 lira senin hesabına yatırıyor. Sen bu parayı gerçek paraya çevirmek istersen sadece key alıp 1 hafta ban süresinden sonra burda forumda 5.6 liraya satarsın ortalama. Fakat steamden keyleri 7.3 liraya alabilirsin.Steam bakiyen ile...Kısaca 470/7.3 = 64 key yapıyor. Bunuda forumda 5.6 liradan satsan 360 lira para alırsın en iyi şartlarda. Kaldıki forumda genel olarak steam market fiyatının %70 i uygulanır satışlarda.Araştırırsanız görürsünüz buda 378 lira yapar. Senin istediğin fiyat market fiyatından bile yüksek.
  • Ayrıca sizin bıçağınızın eskimiş olduğunu farkettim. Ben bu ortalamayı görevde kullanılmış için yapmıştım. Bence 350 liraya düşünmeden verin.
  • ŞAhin kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,

evet haklı olduğun konular var, çok nazik olmasa da bilgilendirmen için teşekkür ederim. Fiyatı revize ediyorum ben de.

steamdeki bıçak fiyatı: 185 dolar.
    steamin kesintisi: 27,75 dolar.

185-27,75 = 157,25 dolar kalıyor.

bunun üzerinden %10 da ben indirim yapıyorum. oldu 141,525 dolar.

141,5 dolar... yaklaşık 413 lira

onu da yuvarlarsam 400 lira oluyor. İlgilenen arkadaşlar bu fiyat üzerinden düşünebilirler.

satılmazsa da sorun yok, dolar yükselirse bıçağın değeri de yükselir. daha ilerde daha da rahatlarım diye düşünüyorum.
  • Dolar seneye beş olur diye bekliyorsan dolar zaten sınırında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirk6

Dolar seneye beş olur diye bekliyorsan dolar zaten sınırında.

o kısım da benim 7 senelik borsa tecrübeme kalsın :)
  • up up up!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dixies -- 29 Şubat 2016; 9:38:14 >
  • bıçak satılmıştır arkadaşlar. ilginize teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.