Şimdi Ara

SATILIK - Corsair H80iv2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
3
Favori
933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Arkadaşlar merhaba

Custom sıvı soğutmaya geçeceğimden dolayı 2-3 yıldır sorunsuz kullandığım sıvı soğutmamı satıyorum. Her şeyi sorunsuz çalışıyor. Fanları ile beraber vereceğim. Kutu içeriği 1 vida hariç tamdır.

Ürünü nerden aldığım konusuna gelecek olursak bu kısım biraz uzun, 2014 yılında sanalmarketim den Corsair H80i almıştım, şu an sattığım modelin bir alt modeli. 2016 da ürün arızalanınca corsair in Hollanda daki merkezine yolladım(+100TL kargo ücretini ben ödedim), bana ellerinde h80i kalmadığını fakat h80iv2 yollayabileceklerini söylediler, ben de olur dedim tabii ki :). Yani anlayacağınız üzere ürün Hollanda dan Corsair in kendi merkezinden sıfır jelatinli bir şekilde geldi.
    Paketlerken fark ettiğim bir görsel defosu var sadece, boruların üstündeki kılıf pompanın üstünden çıkmış, ama bu sadece görsel olarak sıkıntı oluşturuyor. Fan montajı için 1 adet vidası kayıptır, yani toplam 7 vida vardır ve bu 7 vidayla da 2 fanı monte edebilirsiniz. Intel 1151 dahil olmak üzere birçok sokete ve AM3/AM4 sokete uyumludur. Kutusu mevcuttur. imzadaki sistemimde kullanıyorum.

Düşündüğüm fiyat 450TL dir.

Foto kısa süre içinde eklenecektir.
    SATILIK -  Corsair H80iv2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpostros -- 6 Nisan 2020; 14:34:37 >

• Anlayamadım hocam, açıklamanız çok güzel, fotoğraflar yeterli fakat merak ettiğim konu eski ürününüz yerine gönderilmiş SIFIR olarak teslim almışsınız ama 2016 dan beri kullanılıyor mu ?
  • HuysuzPanda kullanıcısına yanıt
    Evet hocam, 2016 da sıfır şekilde elime ulaştı ve 2019 şubat ayına kadar kullanıdım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Son oluru nedir. Özelden gonderebilir misiniz. İyi satislar .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.