Şimdi Ara

Satılık Corsair 300R Pencereli Kasa ve Pioneer BDR-209EBK Bluray Yazıcı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
2
Favori
669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 47 gün 2 saat 57 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Korialstrasz (2 mesaj) kkamsiz (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj)
  • @
Konunun Etiketleri
Şehir #Aydın İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Kasa & Güç Kaynağı & OC Ürünleri >> Kasa >> Satılık Corsair 300R Pencereli Kasa ve Pioneer BDR-209EBK Bluray Yazıcı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    118 Mesaj
    Referanslar: 47

Katılım Zamanı
    02 Ekim 2006

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Merhaba arkadaşlar. Yeni kasa aldığım için eski kasamı ve bluray yazıcımı satıyorum. Her iki parçanın da ilk sahibiyim ve parçaları çok temiz kullandım. Ön panelde 2 adet usb 3.0 girişi mevcut. Yine önde bir adet 120 mm fan ve arkada egzoz fanı var. Bu ikisi kasanın kendi standart fanı. Kendim ekstra ikinci bir egzoz fanını üste taktım.

Elimdeki 2 adet fazla Sata III kablosunun birini kasayla birini de bluray yazıcıyla hediye olarak vereceğim.

Corsair 300WR Kasa - 300 TL. Kutusu da mevcut. Kasayı kutusuyla beraber teslim edeceğim.

Pioneer BDR-209EBK Bluray Yazıcı - 350 TL. Toplamda 9-10 kere kullanıldı. Sıfır ayarında duruyor. Kendi kutusu da mevcut. Kendi kutusunda göndereceğim.

Kasa + Bluray Yazıcı beraber - 600 TL.

Ödeme: Enpara ve İşbankası. Aydın merkezde elden teslim edebilirim. Diğer illere ise önce havale sonra kargo olacak şekilde istediğiniz kargo firması ile gönderirim. Kargo bedeli alıcıya aittir.

Kasa resmi sayfası -https://www.corsair.com/us/en/Categories/Products/Cases/Carbide-Series%E2%84%A2-300R-Compact-PC-Gaming-Case/p/CC-9011014-WW

Kasa tanıtım videosu -https://www.youtube.com/watch?v=jjEAfqJVRyA&feature=emb_title

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Korialstrasz -- 3 Mart 2021; 19:15:48 >

• Er
    13 Mesaj
    Katılım Zamanı
    16 Kasım 2004

Durum
    Forumda değil

bluray ne kadar kullanıldı acaba ?
  • Teğmen
    118 Mesaj
    Referanslar: 47

Katılım Zamanı
    02 Ekim 2006

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: kkamsiz

bluray ne kadar kullanıldı acaba ?
    Toplamda 9-10 kere yazdırma yaptım. Bunun dışında 5-6 kere DVD okuma yaptım. Neredeyse sıfır sayılır.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
backlink paketleri
Bitcoin Alım Satım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.