Şimdi Ara

SATILIK ÇİFT KOLLU JASPER ARCADE 325TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Balıkesir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    makina arkadaşıma ait ben satmıştım 6 ay önce falan gayet temiz makina ama kolların sol analoglarının plastiklerini 1 yaşındaki oğlu biraz yemiştek sorun budur kollarada falan sorun yok makinada öyle istediğim fiyat 325tl pazarlık yok tek fiyat sadece makinayı isteyen olursa öylede olabilir yanında adaptörü ve hdmı kabloda var tabi ki

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sendomi -- 8 Ağustos 2011; 14:39:46 >

• hocam yine senin kollarının plastiklerini 1 yaşındaki çocuk yemiş,ya benim onları hala yiyen yetişkin arkadaşlarım var desem... neyse
    iyi fiyat hayırlı satışlar
  • onlar pek yetişmemiş biraz ham gibi be kardeşim
  • pm
  • ölücüler uzak durun ilandan,yav kardeşim adam kolsuz jasper makinaya 200t vereyim derken biraz utanır be pazarlık yok diyorum adam utanmadan teklifde bulunuyor güya sen kimsin kardeşim ben satıcıyım fiyatım bu ister al ister alma tekrar diyorum ölücüler leşçi akbabalar uzak durun ilandan
  • PM
  • sol analoga daha kolay ulaşmış sanırım bended sultan papağanı var o daha beter yapıyor ps3 kollarımın analogları hep kel hayırlı satışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrParnassus -- 10 Ağustos 2011; 4:40:51 >
  • PM
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.