Şimdi Ara

Satılık // Casper Via T8W (Garantili - Çiziksiz)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Tablet Marka #Casper Kapasite #32 GB #WIFI
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir hevesle almış olduğum garantili Casper Via T8W Windows Tableti ihtiyacım olmadığı için satıyorum. Ürün çok temiz olup kutu ve içeriği tam olarak durmaktadır. Performans açısından bu boyutta bir cihaza göre çok iyidir. Örnek verecek olursam Knight Online gibi bir oyunu çok rahat bir şekilde oynatmaktadır. Kendim okulda HTML kod ve YouTube upload amaçlı kullandım daha çok. Kusursuz bir cihazdır.Sıfırı şuanda mevcut değil fakat internetten bakınca 450 TL bir fiyatı var.Benim aklımdan geçen rakam ise 400TL dir.Fakatt pazarlık sünnettir çok komik rakamlar olmadığı sürece konuşabiliriz. İhtiyaçtan değil fazlalık olduğu için satılıktır o yüzden rica ediyorum verdiğiniz fiyatlar tutarlı olsun biraz.Takas şimdilik düşünmüyorum fakat değerlendiririm.Resimlerde detaylı çekmeye çalıştım herhangi bir sıkıntı olusa site üzerinden veya telefonla ulaşabilirsiniz.Alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.

Cihaz Resimleri İçin :
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-satilik-casper-via-t8w-ciziksiz-garantili-273775222/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.