Şimdi Ara

**SATILDI** Casper N240 (2'si 1 arada Windows 10 Tablet PC)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Cihaz Tipi #İkisi Bir Arada Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2.5 sene önce ikinci el olarak satın aldığım dokunmatik ekranlı Casper N240 2'si 1 arada tablet PC (klavyesi ayrılabilen) satılıktır. Windows 10 Pro* işletim sistemi ve klavyesi ile tüm ofis işlerinizi yapabileceğiniz bir bilgisayara dönüşmektedir. Ben kısa seyahatlerimde yanıma bu cihazı alıyorum ve tüm Office çalışmaları, mailleşme, internette gezinme işlemlerimi bu cihazla hallediyorum. Hem PC hem tablet ihtiyacı olan kişiler için olduğu kadar EBA'dan eğitim alan çocuklar için de biçilmiş kaftandır. Ayrıca, çok önemli olduğunu düşündüğüm bir diğer detay; cihazın micro HDMI çıkışına sahip olmasıdır. Bu sayede monitöre veya TV'ye bağlanıp bu şekilde tam boy bir PC olarak kullanılabilir veya smart olmayan TV'leri smart hale getirebilir. 2 GB RAM ve 32 GB hafızaya sahiptir. Win 10 Pro yüklenince hafızasında 17-18 GB boş yer kalmaktadır. Ben 128 GB SD kart ile kullanıyorum ve hem Windows store'dan indirilen hem de exe ile kurulan tüm programların yükleme yerini SD kart seçince hafıza sorunu aşılıyor.

Cihazın herhangi bir sorunu yoktur, bataryası halen aktif kullanımla 3 saat (orta parlaklık ve pil koruma modunda 7-8 saat) yetmektedir. Önceki sahibi kılıfsız kullandığı için tabletin arka yüzünde ufak tefek çizikler vardır, ancak tabletin dış kaplama malzemesi kadifemsi bir yapıda olduğu için bu çizikler çirkin görünmemektedir. Tablet kısmı kozmetik olarak 7/10, klavyesi ise 10/10'dur. Fotoğraflarını en kısa sürede ekleyeceğim.

Cihaz; tablet kısmı, klavye kısmı ve şarj aletiyle birlikte 3 parça olarak teslim edilecektir. Düşündüğüm rakam pazarlıksız XXX TL'dir. Ankara içine elden teslim, Ankara dışına ise ödeme sonrası kargo şeklinde işlem yapılacaktır. İyi forumlar

* Bilgisayar Windows 10 Home lisansı ile gelmektedir, ancak ben Win 10 Pro lisansına yükselttim.

Fotoğraflar:Tıklayınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BARAnCUDAs -- 3 Aralık 2020; 15:7:24 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Merhaba erişim izni istiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

Merhaba erişim izni istiyor
    Herkesin erişebileceği şekilde public hale getirilmiştir.

• Cihaz satılmıştır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.