Şimdi Ara

***FORUM DIŞINA SATILMIŞTIR***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, 30-40 atış dışında hiç kullanmadığım tüfeğimi satıyorum. Kullanılmadığı halde yapılması gereken bakımları kesinlikle aksatılmamıştır. Üzerinde nokta çizik, hata varsa aynı gün geri alırım. "Muayyer" diyorlar ya, işte öyle.

Kuvvet olarak Gamo Hunter 1250' ye (880+ FPS) yakın bir tüfektir. Hunter 1250' ye göre artısı, çok daha az tepmesi ve hız olarak çok daha stabil olmasıdır. Kundaktan dolayı da kavraması oldukça keyiflidir. Yaysız Nitro Pistondur ve bakım gerektirmez, yay değişimi istemez. İndirim veya pazarlık düşünmüyorum. Faturası, tüfeğin kendi orijinal kutusu, kitapçıkları v.s ne varsa tüfekle birlikte yollayacağım. 1 kutuya yakın içeriği olan Gamo Hunter Pro pelletleride beraberinde yollayacağım.

Benjamin NP XL 1100 5.5 + 3 - 9X40 dürbün için;

2.500 TL istiyorum.

İlgilenenler bana forumdan veya ***********' nolu numaradan ulaşabilir, Whatsapp' dan yazabilir.

Pazarlığa açık değildir ve öncelikli amacım Antalya içi elden teslim etmektir. Diğer şehirler kargo ALICI ÖDEMELİ yollanır ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ToTeM -- 21 Ağustos 2019; 13:9:50 >

• Durbunun ayri olarak satisi varsa fiyati nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S,W,A,T

Durbunun ayri olarak satisi varsa fiyati nedir

Ayrı satmıyorum ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.