Şimdi Ara

Satılık Battlefield 1 Origin Hesabı Uygun Fiyat!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Satılık Battlefield 1 Origin Hesabı Uygun Fiyat!
    İçerisinde Battlefield 1 + Hellfighter Pack DLC bulunan Origin hesabımı satıyorum. Satma nedenimse oyuna yeterli zaman ayıramıyor olmam ve boş boş duruyor olması.

80 küsür saat oynadım. Hesap 53 Level'dır. Hem Origin hesabına dair resımlerı hemde BF1 hesabına dair resimleri aşşağıda bulabilirsiniz.

Fiyat 90 Liradır, kesinlikle pazarlık payı yoktur.

Önce ödeme ardından e-mail ve şifreyi teslim edeceğim. Ödemeyi Enpara, TEB, Ziraat havale/EFT yoluyla kabul ediyorum.

İletişim için telefon numaramı PM ile isteyebilirsiniz.

Satılık Battlefield 1 Origin Hesabı Uygun Fiyat!
    Satılık Battlefield 1 Origin Hesabı Uygun Fiyat!Satılık Battlefield 1 Origin Hesabı Uygun Fiyat!Satılık Battlefield 1 Origin Hesabı Uygun Fiyat!
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Günceldir.

Fiyat 90 TL'dir. SON fiyattır.
    Fiyat : 90 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hayırlı satışlar. Güzel hesap uygun fiyat. Alacak arkadaşın kafasında soru işareti kalmasın daha önce alışverişimiz oldu ve sorunsuzca tamamladık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satin alim konusunda şüpheniz olmasın gayet güvenilir bir satıcı ve oyuncu.Multiplayer oyunlarda beraber çok vakit geçirdik ve karşılıklı alışverişlerimiz oldu.
  • ben talibim, hesabi uzerimize alabilecek miyiz? sanirim gizli soru gerekiyormus. haftasonu ankaradayim elden de halledebiliriz, referanslara guvendigimden havale/eft de olur.
  • tarafimdan alindi. tesekkurler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.