Şimdi Ara

SATILIK Barnes&Noble Nook WiFi (e-book reader) - SIFIR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
2
Favori
1.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    >>> Barnes&Noble Nook WiFi
    >>>
    >>> * 7.7" yükseklik x 4.9" genişlik
    >>> * 6" E-ink Vizplex kitap okuma ekranı
    >>> * WiFi kapalı iken tek şarj ile 10 gün kitap okuyabilme
    >>> * 2 GB microSD kart entegre (yaklaşık 1500 kitap), 16 GB'a kadar takılabiliyor
    >>> * Adobe DRM (Idefix'te satılan e-kitap formatı), EPUB, PDF, PDB, Resim
    >>> formatları destekleniyor
    >>> * MP3 çalar özelliği
    >>> * WiFi (802.11 b/g)
    >>> * E-ink ekranın altında renkli ufak bir LCD panel bulunmaktadır.
    >>> Buradan kitaplarınıza göz atabilir, dokunmatik klavye kullanabilir ve
    >>> diğer menülerde gezebilirsiniz.

---Ürün jelatini açılmamış kutusundadır---

---ABD'den alınmıştır---
    ---Ankara içi AnkaMall de elden teslim edebilirim. Diğer illere önce para sonra kargo şeklinde gönderebilirim---
    ---Takas Düşünmüyorum---

İNCELEME : http://televidyon.com/p/2103/nook-incelemesi/

FİYAT : 195 TL

SATILIK Barnes&Noble Nook WiFi (e-book reader) - SIFIR

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonic.Storm -- 15 Kasım 2012; 21:14:37 >

• Merhaba hocam, mobilden girdigim için araştırma imkanım yok şu an, nook simple touch dan ne gibi farkları var, hangisi daha yüksek model. Akşama ben de bakarım da buradan sorayim dedim. Elinde simple touch var, benzerini isteyen arkadaş a sizin cihazı alabilirim. dikimevindeyim. Ankamall 20 dk mesafede...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: u.s.b.3

Merhaba hocam, mobilden girdigim için araştırma imkanım yok şu an, nook simple touch dan ne gibi farkları var, hangisi daha yüksek model. Akşama ben de bakarım da buradan sorayim dedim. Elinde simple touch var, benzerini isteyen arkadaş a sizin cihazı alabilirim. dikimevindeyim. Ankamall 20 dk mesafede...

Merhabalar, açıkcası o konuda bir bilgim yok. Aşağıdaki linklerde iki ürünün de özellikleri yer alıyor. İşinize yarayacaktır. Eğer alma gibi bir durumunuz olursa yarın pm den ulaşırsanız sevinirim. Cuma günü şehir dışına çıkıcam, 15 gün yokum.

http://reviews.cnet.com/e-book-readers/barnes-noble-nook-wi/4507-3508_7-34122435.html

http://reviews.cnet.com/e-book-readers/barnes-noble-nook-simple/4507-3508_7-34748399.html

• Özel mesaj attığımı sanıyordum.
    Dalgınlığıma gelmiş özel mesajı konuya yazmışım (:
    Maalesef pazar günü dışında görüşme durumumuz yok, yine de bu akşam karşılayayım iki cihazı...

bu arada e-reader almayı düşünüp kullanışlı olmaması konusunda endişendenler mutlaka denesinler.
    kitap okuma alışkanlığı olmayanlar bile kitap kurdu olabilir. Bu cihazlarla okuma hızı da artar çünkü bin sayfalık kitabı 120 gramlik cihazla, sayfa kıvrılmadan elinizi kitapta tutmadan, daha dat acıdan bile rahat görerek okursunuz.
    Ve telif hakkı geçmiş kitapları ücretsiz, diğerlerini daha ucuza alırsınız...
    Kitap bulma konusunda da sıkıntı yaşamadım hiç.

• quote:

Orijinalden alıntı: u.s.b.3

Özel mesaj attığımı sanıyordum.
    Dalgınlığıma gelmiş özel mesajı konuya yazmışım (:
    Maalesef pazar günü dışında görüşme durumumuz yok, yine de bu akşam karşılayayım iki cihazı...

bu arada e-reader almayı düşünüp kullanışlı olmaması konusunda endişendenler mutlaka denesinler.
    kitap okuma alışkanlığı olmayanlar bile kitap kurdu olabilir. Bu cihazlarla okuma hızı da artar çünkü bin sayfalık kitabı 120 gramlik cihazla, sayfa kıvrılmadan elinizi kitapta tutmadan, daha dat acıdan bile rahat görerek okursunuz.
    Ve telif hakkı geçmiş kitapları ücretsiz, diğerlerini daha ucuza alırsınız...
    Kitap bulma konusunda da sıkıntı yaşamadım hiç.

Ürünü bi arkadaşıma bıraktım. Eğer alacak olursanız pm le ulaşabilirsiniz.

• Özelliklerini karşılaştırdım ama maalesef sizin cihaz daha eski modelmiş. (ama kindledan daha iyi model yine de)
    Ben bir tanıdık vasıtasi ile getirtmeye karar verdim hocam. Almak isteyenler çok işe yarayacağından emin olabilirler gerçekten iyi cihaz...

• epub ve pdf haricindeki text formatlarını okuyamaması kötü ama ben genelde pdf okuyorum diyen için iyi cihaz gibi iyi satışlar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: artemisbd

epub ve pdf haricindeki text formatlarını okuyamaması kötü ama ben genelde pdf okuyorum diyen için iyi cihaz gibi iyi satışlar dilerim.

Teşekkürler.
  • ürün refurbished mi ?
  • Ankara ici, takip...

• quote:

Orijinalden alıntı: w1nn1

ürün refurbished mi ?

Refurbished değil.
  • Hocam ilan hala geçerli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabuscobar

Hocam ilan hala geçerli mi?

Evet.
  • Cihaz halihazırda Türkçe destekliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabuscobar

Cihaz halihazırda Türkçe destekliyor mu?

Hocam açıkcası kullanmadığım için bilmiyorum ama okuduğum inceleme yazılarında Türkçe karakter desteklediği söylenmiş.

http://kimbucemk.com/blog/kitap-okuma-aliskanliginizi-degistirin-bir-nook-incelemesi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.