Şimdi Ara

SATILIK AZ KULLANILMIŞ NEW 3DS XL (EU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
2
Favori
742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 SATILIK AZ KULLANILMIŞ NEW 3DS XL (EU)
    Arkadaşlar çok az kullanmış olduğum sıfırdan farksız Nintendo New 3DS XL EU model el konsolumu ona yeterince vakit ayıramadığım için satıyorum metallic black rengindedir,normal 3ds ten farkı daha hızlı işlemci, daha kaliteli 3D ve sağ tarafta 2. bir joystik-CPAD, yanında 400tl değerinde turuncu tuşlu Sky3ds+ kart (16 gb hafıza kartlı) golden r4 kart (8gb hafıza kartlı), 1 adet orjinal oyun (batman arkham origins blackgate) ,normalde kutudan çıkmayan 1 adet orjinal şarj adaptörü ve kart okuyucuları verilecektir. Sky3ds+ kart ile 3 boyutlu nintendo 3ds ve new 3ds oyunlarını ücretsiz bir şekilde oynarsınız üzerindeki tuş ile oyunlar arasında geçiş yapabilirsiniz internetten indirip kartın içine atmanız yeterli olacaktır. r4 kart ile de eski nintendo ds oyunlarını oynayabilirsiniz. (Sky3ds kartın içinde yüklü oyunlar;Süper mario bros 2, zelda ocarina of time, zelda majora's mask, kirby triple deluxe, mario kart 7, terraria, harvest moon 3d, shovel knight yüklüdür. Eğer istediğiniz bir oyun varsa bana iletin size vermeden önce yüklerim) r4 kartın içi de oyun doludur.İstabbul içi elden teslim edilecektir İlgilenen olursa mesaj atmanız yeterlidir.

paket içeriği:
    -1 adet new 3ds XL EU
    -1 adet orjinal şarj adaptörü
    -1 adet turuncu tuslu sky3ds+ kart
    -1 adet golden r4 kart
    -1 adet orjinal oyun
    -8 adet 3ds oyunu (istek üzerine oyun yüklenir; pokemon, mario zelda vs. istediğiniz oyun)
    -r4 kartın içi de oyun dolu
    -16 gb hafıza kartı
    -8 gb hafıza kartı
    -kart okuyucu

İstanbul içi elden satış olacaktır.Tek tek almaya kalksanız en az 1500 ödersiniz burada uygun fiyata satıyorum ben kullanmıyorum bari birinin işine yarasın evde boş yere bekliyor.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1200 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Yanındaki kartlar vs hariç, sadece cihazın kendisini kaça satarsınız? Diğerlerini tek başına satamam derseniz, eski 3ds xl ile takas düşünür müsünüz?
  • dostum toplu halde satıyorum malesef

• güncel

• UP

• merhaba

hala satılık mı acaba ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.