Şimdi Ara

SATILIK AOC I2367FM MONITOR Sıfır Sayılır 400 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 SATILIK AOC I2367FM MONITOR Sıfır Sayılır 400 TL
    Arkadaşlar merhaba,

Vatan bilgisayardan 08.06.2013 tarihinde aldığım AOC I2367FM model monitörümde, ekranda kırmızılık oluşması nedeniyle servise verdim. Servisten de monitörün yenisini gönderdiler. Hiç açıp bakmadım özellikle, alan arkadaş sıfır gibi tertemiz, çiziksiz alacak. Faturasıyla birlikte resimlerdeki gibi teslimini yapacağım.

Ben de uzun süredir istediğim 32" bir mönitörü aldığım için, AOC monitör boşa çıktı, hikaye böyle...

Sanalpazar Fiyatı: 420TL'dir (Forumdan direkt alınır ise 400TL)...Benimle alışveriş yapan arkadaşlar bilirler. Amacım ticaret yapmak değil, boşta duracağına ürünlerden birilerinin yararlanmasıdır. Fiyat da bu yüzden her zamanki gibi, çok çok uygun olduğu için kesinlikle pazarlık yoktur. Elden veya kargo masrafı alıcıya ait olmak üzere heryere gönderilebilinir. Kargo firması olarak, Yurtiçi kargo ile gönderiyorum, fakat başka firma isteği olan olur ise konuşabiliriz

MONİTÖRÜN GARANTİ SÜRESİ: 08.06.2016'ya kadar...

Selamlar...
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 420 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 13 Nisan 2015 Satıldığı Şehir : İstanbul, Kadıköy Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Merhaba ürün satıldı mı?
  • mrb hocam monitör duruyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.