Şimdi Ara

Satılık - AMD Ryzen 5 1400 Kutulu Fanlı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
2
Favori
308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
AMD #AM4 AMD / Intel #AMD Şehir #Trabzon İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Ürünü trabzon'dan elden almıştım,ürün sorunsuz bir şekilde aktif olarak çalışmaktadır. stok fan ile kullanılıyor fan kutu içeriği tam şekilde göndereceğim herhangi bir overclok vs denenmemiştir ona uygun bir anakartım zaten yok satış sebebim bir üst seviyeye çıkarmak amacıyla ryzen 3600 3600x geçiş yapmak istemem'den kaynaklı elinde böyle bir işlemci olup takas etmek isteyen olursu üstüne miktarı konuşulur.

Fiyat:640 TL

Sık Sorulan Sorular

S: Parçaları neden satıyorsun ?
    C: Yeni nesil bir işlemciye geçtiğimden dolayı.

S: Güven konusunu nasıl halledebiliriz ?
    C: Daha önceden yaptığım satışlarımdan referanslarımı görebilirsiniz.Daha önce yaşadığım olumsuz tecrübelerden dolayı ödeme hesabıma gelmeden ürünleri göndermeyi düşünmüyorum.

S: Fiyatta pazarlık olur mu ?
    C: Fiyatta ufak'da olsa pazarlık olabilir.

S: xxxx nickli üye senden daha ucuza satıyor. Neden senden alayım ?
    C: Alışveriş tamamen karşılıklı güven üzerine kurulur. Herkes aklındaki fiyatı yazar ve ticaret gerçekleşir. Benim belirlediğim fiyatlar bunlar. Eğer daha uygun fiyattan bulursanız ve parçaların durumundan yana bir endişeniz yoksa bulduğunuz yerden alışveriş yapmanız en sağlıklısı olacaktır.

S: Hangi kargoyla gönderim sağlıyorsun ?
    C: Yurtiçi kargo ile gönderi ücreti tarafıma ait olacak şekilde elimden geldiği kadar iyi bir şekilde paketleyip gönderim yapacağım.

S: Deneyerek alma imkanımız var mı ?
    C: Tabiki. Trabzon Merkez ikamet edenlere aynı gün elden gelip alıp test yapabilir.Diğer şehirlere kargo ile gönderim sağlayabilirim.

• Satış devam ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krokz -- 23 Eylül 2020; 15:4:31 >
  • Son kaça olur ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alprux -- 24 Eylül 2020; 22:29:27 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hala satılık mı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.