Şimdi Ara

SATILIK - AMD FX4 4100 / AMD RADEON HD6670 / 8GB DDR3 / M5A78L

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Balkman -- 21 Kasım 2015; 14:56:53 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Uygun fiyat 2500k lı sistem fiyatına fx4100
  • quote:

Orijinalden alıntı: dokuzkuyruklu-_-

Uygun fiyat 2500k lı sistem fiyatına fx4100

Katılıyorum birkaç saat içinde satilir ama degerinin altına gidecek sistem üzüldüm.
  • DownClock01 kullanıcısına yanıt
    Bu yorumlar bana tanıdığınız olduğu için yapıyosunuz gibi geldi.
  • Kimseyi tanıdığım falan yok. Tanıdığım olsa bile gel benim sattığım ürünü öv diyecek bir kişiliğim yok. Fiyatlara bakarsanız vatan bilgisayarda %25 indirimle birlikte aynı sistemin ne kadara geldiğini görürsünüz. Ayrıca sistemin tamamının 9 ay daha garantisi devam ediyor.

• 1.Kasanın sıfır fiyatı 180TL. 100TL'yi aşamaz demişsin.
    2.O gösterdiğin HDD bu anakartta SATA III bağlantısı olmadığı için uymuyor. Eğer o HDD'yi takacaksan daha iyi bir anakart almak zorundasın. Bu da anakarta daha fazla para vermek demek. Benim yazdığım HDD'nin fiyatına yabancı sitelerden baktım fiyat 139$. Yazdığım fiyatı kafadan sallamadım. Piyasadaki satılan sıfırlarına bakarak 9 ay garantili olmasınıda göz önünde bulundurup mantıklı bir fiyat yazdım. Sıfırından daha pahalı demek çok saçma. Neyse fiyat bu isteyenler araştırır bakar alacaksa alır. Zorla satmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dippas

Bu yorumlar bana tanıdığınız olduğu için yapıyosunuz gibi geldi.

Arkadasa takiliyorum, kendisinj tanimam etmem. Yazdigi fiyata asla satamaz bu sistemi. Laf vurdum 2500k li sistemle ayni fiyat diye alinti yaptim. Hala o msjimdaki anlami cozemediysen bişey demiyorum sana.
  • Arkadaşlara katılıyorum. Şu lafı artık bırakın arkadasım '' Zorla Satmıyorum '' üzülüyorum gerçekten. Sadece kendi profilini parçalıyorsun zedeliyorsun. İnan kalpten söyluyorum tam degerınde satmanı tabıkı ısterım senın. Ama o tür laflar alıcıları senden uzaklastırır sogutur. Bu tür söylemlerden kinayelerden kacınlaım saygılı olalım kımseyı kırmayalım.

Yorum yapan arkadaşlar benım kasayada makul bır sey cıkarırsa eksi yorumlardan kurtulmus olurum şimdiden. Hayırlı satışlar arkadaşım ..İİ geceler !!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.