Şimdi Ara

Satılık AMD FX-8320 14 ay garantili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
2
Favori
817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    CPU ve RAM forumdan ___CiHaN___ satıldı.

Not: Urunler 18.12.2012 tarihinde alinmis ve 2 yil vatanbilgisayar garantilidir.
    Kutusu ve stok fan ile teslim edilcek.Tüm Türkiye ye kargolanır ve İstanbul üsküdar-altunizade den elden teslim edilir.Memnun kalmazsanız teslim aldıktan sonra 2 gün içersinde geri bana yollarsınız iade alırım ürünü.Fiyat son 310TL (kargo alıcıya ait)

Dileyene sanalpazardan satış yapılır, komisyon alıcıya aittir.

Ayrıca : GSKILL 8GB (2X4GB) RIPJAWSX DDR3 1600MHZ CL9 1.5V DUAL KIT RAM - 160TL
    ASUS HD6670 1GB GDDR5 ekran kartı - 130TL kutulu

Garanti süreleri aynıdır.

TELEFON NUMARAM : 0541 973 01 84 / MEHMET YILMAZ / Özyeğin Üniversitesi,ÇEKMEKÖY
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k2mostt -- 30 Ekim 2013; 22:29:23 >

• PM.
  • pm
  • beyler yalnız aklınızda bulunsun vatan denilen illet mağaza fatura kağıdını görmeden garanti sürecini başlatmıyor fatura sizin adınıza değilse birde üstüne aksilik yaratıyor
  • 7r7 kullanıcısına yanıt
    Ayni faturada 5 kalem urun var,faturayi 5 parcaya bolemicegime gore? Vatan dan alinan hic birsey 2.el olarak garantili satilamiyor ozaman? Ayrica i2700k sistem teknobiyotik den alinmis ve vatandan alinma i2500kli sistem satisim oldu 2 sene icersinde.Sabertooth anakart ariza verdi yeni sahibinde ve vatan beni telefonumdan ariyarak bilgi ve onayimi istedi sorunsuz garanti sureci basladi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben vatan bilgisayardan adıma faturalı olmayan bir anakarttan değişim aldım..sıkıntı çıkarmadılar..
  • Pm
  • Arkadasla islemci ve ramler icin anlasdik. Bir aksilik olmazsa yarin alisverisu gerceklestirmis olucaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.