Şimdi Ara

SATILIK AK-47 WW JAGUAR SHERİFF STİCKER

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ak-47 WW JAGUAR üzerinde 15 TL lik Sheriff Sticker vardır.

İtemin Steam pazar fiyatı şuan için minimum : 31.55 TL

Üzerinde İsim etiketi var : 'BAAAAAAAAAAAAAAKUNA!'

5 Key karşılığı satılıktır almak isteyen arkadaşlar özelden iletişime geçsinler lütfen. ( Betlik itemde olabilir )
     SATILIK AK-47 WW  JAGUAR SHERİFF STİCKER

İTEM STEAM PAZARDA 40 TL E SATILMIŞTIR HESABIMA 35 TL geçmiştir 5 keyimi o şekil alıcam. Konu Kilit lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuisenBarn2 -- 12 Mayıs 2015; 20:49:44 >

• Konu güncel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Albazoo

Konuyu baltalamak istemem ama Csgoloungede 4 keye cok rahat bulunabilir :)

Bulsana aynısından arıyor bak forumdan adam. Hayır işlersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuisenBarn2

quote:

Konuyu baltalamak istemem ama Csgoloungede 4 keye cok rahat bulunabilir :)

Bulsana aynısından arıyor bak forumdan adam. Hayır işlersin

Ben ww aramıyorum biz ölücüyüz birader

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şirketmisiniz ? :) Konuyu başarıyla baltaladınız . Tebrik ediyorum bana 15 liralık sheriff stickerla aynı itemi getirin 4 keye alıcam. Getiremiyorsanızda daha fazla konuma yazmayın.

Not olarak benim satış konuma gelip kendi itemini pazarlamaya çalışman. Yorum yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuisenBarn2 -- 12 Mayıs 2015; 20:44:54 >
  • İTEM STEAM PAZARDA 40 TL E SATILMIŞTIR HESABIMA 35 TL geçmiştir 5 keyimi o şekil alıcam. Konu Kilit lütfen.
  • quote:

bu kadar sinirlenmene gerek yok piyasayi bilmedigin cok belli bilmeyen arkadaslari kaziklamayi birak
    not : sticker icinaliyorsa loungede katowice 2014 stickerli jaguarlari rahatca 5 keye bulursunuz iyi gunler :)

İtem 40 tl ye satıldı diyorum hesabıma 35 Tl geçti diyorum 5 keye satıyordum 35 tl e 5 key alabiliyorum diyorum hala ötüyon.

Hala piyasayı bilmiyorsun kazıklama gibi ithamlarda bulunuyorsun. Özeldende '' dolandırma '' kelimesini kullandın . Bu tür ithamlarda bulunma.. Tekrar hatırlatıyorum karşında çocuk yok..
  • Anlamadığım neden milletin konularını baltalamaya çalışıyorsunuz? Tamam csgolounge dan belki 4 keye bulunabilir fakat sticker meraklısı birisi silahta güzel bir sticker arıyordur ve bu yüzden 5 key verip alacaktır. Size ne yani bundan? Buna kazıklama denmez ticaret denir. Kimisine göre sticker iteme değer katmaz kimisine göre katar. Bırakın artık şöyle yorumları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Riku

Anlamadığım neden milletin konularını baltalamaya çalışıyorsunuz? Tamam csgolounge dan belki 4 keye bulunabilir fakat sticker meraklısı birisi silahta güzel bir sticker arıyordur ve bu yüzden 5 key verip alacaktır. Size ne yani bundan? Buna kazıklama denmez ticaret denir. Kimisine göre sticker iteme değer katmaz kimisine göre katar. Bırakın artık şöyle yorumları.

bunu sizin gibi deseydi haklisiniz ben sadece milleti uyardim zaten sticker seven biri bu itemi almak isteseydi benim lafima bakmayip alirdi.siz diyorsunuz sticker seven ben sadece bunun degeri bu dedim stickerla beraber degerini demedim sticker 1 key katiyorsa ve alan varsa alsin sikinti degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Riku

Anlamadığım neden milletin konularını baltalamaya çalışıyorsunuz? Tamam csgolounge dan belki 4 keye bulunabilir fakat sticker meraklısı birisi silahta güzel bir sticker arıyordur ve bu yüzden 5 key verip alacaktır. Size ne yani bundan? Buna kazıklama denmez ticaret denir. Kimisine göre sticker iteme değer katmaz kimisine göre katar. Bırakın artık şöyle yorumları.

Sağol dostum değerli yorumun için forumdaki ilk satış konumu kursağımdan getirmeye çalıştı adam. Ama üzüldüğüm nokta '' dolandırıcı'' '' kazıklamana izin vermem '' gibi ithamlar oldu. Burada bana ahlak bekçiliği yapıyor ancak. Kendini ahlaki terbiyeye ihtiyacı var.. Gerçekten gülünç olaylar tanımadığı insan hakkında nasıl böyle değer yargılarında bulunabiliyor anlayamadım ben.

Kaldıki WW si 11.5 dolar olan iteme 4 key isteyip 15 liralık sticker a 1 key fiyat biçerek 5 key istedim. ''Pazarlık yokturda demedim'' ki itemide steam pazarda 5 keye sattım .. Ama arkadaş tabi Elindeki FT jaguarı satabilmek adına benim konuma elimde FT var gibisinden yazıp konumu baltamaya çalışıyor burada amaç bu.

Kısa not : 11.5 dolarlık ww 4 key istemek sorun bu arkadaş için

ama 14.2 dolarlık itemine 5 key istiyor.. Bu işte bi tezatlık var.

• quote:

aradigi ft 5 keye ben ft satiyorum

Ft jaguar 14 dolar 14 x % 70 = 9.8 dolar = 4 key eder milleti kazıklama arkadaşım dolandırma yazıktır günahtır. Dolandırıcı kazıkçı herif seni.

1 Key dolandırıyorsun indir onu hemen 4 keye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuisenBarn2 -- 12 Mayıs 2015; 21:43:17 >
  • 5 key 12.5 dolar oluyor :) silah 14 dolar ne hikmet ben senin gibi 11dolarlik iteme 12.5 dolar istemiyorum :)

• kendi konumda jaguar bile satmiyorum :) girip bir konuma bak istersen ;)

• quote:

5 key 12.5 dolar oluyor :) silah 14 dolar ne hikmet ben senin gibi 11dolarlik iteme 12.5 dolar istemiyorum :)

Beynin hala idrak edemiyor dimi ? Yazık birader. Yazık...

15 TL lik sticker'a 1 key değer koydum diyorum basmıyormu kafan anlamıyorum ki . Yahu sendeki beyni kuşa taksan ters uçar beni böyle konuşturuyorsun akşam akşam yahu.

Git ne satarsan sat beni ilgilendirmiyor bu saatten sonra ben sana adam gibi geldim saçma sapan ithamlarda bulunmamanı söyledim tavrından vazgeçmedin.

ben 11.5 dolarlık item + 15 tl lik stickerima = 5 key istiyorum

sen 14 dolarlık itemine = 5 key istiyorsun..

Burada ben dolandırıcıyım sen ak kaşık..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.