Şimdi Ara

Satılık -> A8 7650K + MSI A68HM-E33v2 + 4GB RAM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
AMD #Diğer AMD / Intel #AMD Şehir #Sivas İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Satılık -> A8 7650K + MSI A68HM-E33v2 + 4GB RAM
    Herkese hayırlı bayramlar,

Elimde uzun süredir kullanmadığım İşlemci + Anakart + Ram kombinasyonunu satışa çıkartıyorum. İşlemci ile gelen stok fanıyla beraber (resimde gözüken kırmızı fan bu model için stok fandır) verilecektir.

Anakart : MSI A68HM-E33 V2
    İşlemci : AMD A8-7650K \w R7 Grafik Kartı
    RAM : HI-Level 4gb 1333Mhz DDR3

Ürünlerin hepsini Şubat 2018'de 0 aldım ancak kutuları, belgeleri vs. malesef bulunmamaktadır. Anakartın arka aynasıda bulunmamaktadır.

Son 1 senedir kadar sistem hiç kullanılmamıştır. Onun öncesinde de Overclock veya zorlayıcı hiç bir işleme tabi tutulmamıştır.

Satılık - A8 7650K + MSI A68HM-E33v2 + 4GB RAM

İşlemci OCCT ve CPU-Z ile stres testlerine tabi tutulmuş olup herhangi bir sorun gözlemlenmemiştir :

RAM MemTest86 ile yaklaşık 1,5 saatlik 2 aşamalı teste tabi tutulmuştur ve herhangi bir sorun gözlemlenmemiştir :

Yapılması istediğiniz Test - Oyun vs. olursa çok zaman almamak kaydıyla yapabilirim.
    Ürünlerin USB, VGA-HDMI, Ethernet ve ses çıkışları test edilmiştir ve sorunsuzdur. PS/2 girişlerini klavye-mouse olmadığı için deneyemedim ama sorun olduğuna ihtimal vermiyorum.

Ürünler Sivas Merkezde elden teslim edilebilir, Cumhuriyet Üniversitesinde görev yapmaktayım istenildiği zaman gelip kontrol edip alabilirsiniz.
    Sivas dışındakiler için önce EFT sonra kargo şeklinde göndermekteyim. İkinci El referans sayıları yüksek olan arkadaşlar için bu esnetilebilir.

Fiyat olarak 3 ürün için 600 TL düşünmekteyim. Şuan için ayrı ayrı satış düşünmüyorum.
    Takas olarak fiyatı uygun tutulmuş Ryzen 2200g, Ryzen 2400g veya B450 anakart duruma göre düşünülebilir.

Ürünler temiz şekilde kutulanıp PTT ile uygun fiyatlı kargolanabilir (8 - 10tl tutacaktır tahminen)..

Bu ilan dahilinde istediğiniz yorumu, öneriyi, görüşü hakaret içermediği taktirde belirtebilirsiniz. İyi Forumlar
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 600 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Sivas Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.