Şimdi Ara

SATILIK 6 AYLIK MOTOROLA MOTO G

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Tablet Marka #OnePlus
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu aralar telefon işine merak saldım temiz cihaz bulursam alıp satana kadar kullanıp satınca bidaha alıyorum. Dürüstlük benim için önemlidir.

Cihazımızı 1 hafta önce aldık 1 haftadır kullanılıyor. Aldığım kişi nexus 5 e geçiş yaptığı için satıyordu. Gittim baktım hakketen temizdi aldım.

Kutusu faturası mevcut. 6 aylık cihazımız çok temiz. Sol alt köşe kasada 2mm çapında bi sürtme var ama siyah kasada incelersen belli oluyor. Cihazın temizliğinin yanında hiçbirşey.

Bu fiyatlardaki cihazlarda kesinlikle temiz kutulu cihaz alıp temiz satmayı tercih ediyorum. Satışım kar amaçlıdır ve kar etmeyeceksem satmam. Bidahada almam olanı kullanırım.

Parası hazırken sıfıra yakın telefonu 150-200 ucuza almak isteyenler tercih edebilir.

Ucuzcu ölücü yada benden 450ye alıp kullanacağını yada satacağını zanneden varsa hiç boşa kendini yormamasını tavsiye ederim.

Alacak kişinin teldeki güzelliğe teşekkür edeceğine eminim.

Cihazımın 18 ay daha garantisi vardır.

Fiyatım 525TL.

Gönlü olsun diye alacak kişi isterse çok cuzi bi pazarlık olabilir. Pazarlık etmezse sevinirim :)

Fotoğraflar akşam eklenecektir.

Kutu içeriği;

Motorola moto g telefon 16gb
    Siyah usb kablolu şarj cihazı
    Faturası
    İsteyene kullanılmış kulaklık(Hijyen açısından kulaklık almayıda vermeyide tercih etmiyorum)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Arkadaşlar cihaz şuan için satılmaktan vazgeçilmiştir. 19 Ekimde aldığım 3 aylık başka bi moto g vardı onu dün (22 ekim) sattığım için bu cihazı kullanmaya devam etme kararı aldık ve şuan için satmaktan vazgeçtim. Başka bi temiz faturalı kutulu cihaz daha elime geçerse yine satışa koyabilirim. Hayırlı günler .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.