Şimdi Ara

SATILIK 47 s5 G l a d i a t u s Hesap

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

gladiatus u tam 3 yıldır oynuyorum..Ve 3-4 tane arena 1.liğim var.Bu arena ligindede birinciyim..(arada sırada 1.lik kaçıyor)Bir sürü hesap satınalma teklifleri vardı ama satmamıştım..Şuan satıyorum..

İlgilenen Kişileri ve sorularınızı bekliyorum..

Benim Görüşüme göre Emek hakkı 3 yılın emeği en az 45 - 58 tl felan eder.Pazarlık Payı vardır..

SATILIK 47 s5  G l a d i a t u s  Hesap

SATILIK 47 s5  G l a d i a t u s  Hesap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mark Valley -- 30 Ocak 2010; 19:13:35 >

• Metin2 isimli oyunla takas etmek istermisin güzel bir charım var en az +40 tl eder
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chawu$h

Metin2 isimli oyunla takas etmek istermisin güzel bir charım var en az +40 tl eder

Metin 2 yi sileli yıllar oldu :) Oyun Bıktırdı birsürü açığı vardı Herkeste hile vardı..

Senin char kaç lwl peki?
  • benim charım level bazında değil m e cevirip m yi satarsan +40 tl para edersin 41 level ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chawu$h

benim charım level bazında değil m e cevirip m yi satarsan +40 tl para edersin 41 level ..

Kardeş Metin 2 olsaydı belki olurdu ama metin2 yi 2 yıl önce silmiştim..
  • server 3te lvl 82 (%90'da) karakterim var, 1 senede yapmıştım, son 1buçuk yıldır bakmıyorum pek, isteyen olursa veririm 90liraya..pm atın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marco87

server 3te lvl 82 (%90'da) karakterim var, 1 senede yapmıştım, son 1buçuk yıldır bakmıyorum pek, isteyen olursa veririm 90liraya..pm atın..

Özellikleri neler peki ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marco87

server 3te lvl 82 (%90'da) karakterim var, 1 senede yapmıştım, son 1buçuk yıldır bakmıyorum pek, isteyen olursa veririm 90liraya..pm atın..

??
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.