Şimdi Ara

SATILIK 4 AYLIK Creative Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro - ANKARA -

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Başlıkta belirttiğim ses kartım satılıktır.z-5500 ile beraber kullanılmış olup kutusu kutu içeri garantisi devam etmektedir.sanalmarketimden 01.02.2012 alınmış olup sadece 4 ay kullanılmıştır.Takas ve indirim düşünmüyorum,ödeme şekli önce havale sonra elden teslim veya alıcı ödemeli kargoyla gönderim yapılır.

Ürünün en ucuz fiyatı :http://www.sanalmarketim.com/urun/76f51231e4e1527f228067bf518fe51a/CREATIVE-X-FI-Surround-Pro-5.1-USB-Ses-Karti

Temsili resim :

SATILIK 4 AYLIK Creative Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro  - ANKARA -

İSTEDİĞİM FİYAT:kullanılmaya devam edilecek satıştan çekildi.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eneshatipoglu -- 19 Temmuz 2012; 15:22:57 >

• Takip Fiyat yüksek
  • quote:

Orijinalden alıntı: hancer001

Takip Fiyat yüksek

afedersin hocam ama 170 lira para verdim şubat ayında.daha 4 aylık bir ses kartı ve de satılmaz ise kullanmaya devam edicem z-5500 ile
  • olabilir forumu takip edersen ark 115tl den satıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 115 liradan satılan ses kartı acaba ne zaman alınmış ne kadar kullanılmış.link var mı
  • quote:

olabilir forumu takip edersen ark 115tl den satıyor

bırakında pazarlığını alan yapsın ayıptır kardeşim borsa gibi fiyat mı belirliyorsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jacques1791

quote:

bırakında pazarlığını alan yapsın ayıptır kardeşim borsa gibi fiyat mı belirliyorsun...

saygısızlık olmadığı sürece sorun yok abi ama diğer ilanlarımdaki parçalara yaptıkları gibi benim parçalarımdan daha eski tarihli parçaları bana örnek gösterip indirim o fiyatlara inmemi istiyorlar.

2011 de alınan ses kartı ile benim şubatta aldığım ses kartını karşılatırmayın lütfen arkadaşlar.170 lira aldım ben bunu sanalmarketimden,daha taksitlerini ödemeye çalışıyorum.mecbur kalmasam zaten satmazdım he satılmaz ise de askerden geldiğimde kullanmaya devam edicem buda beni masraftan kurtarır işime gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

quote:

quote:

saygısızlık olmadığı sürece sorun yok abi ama diğer ilanlarımdaki parçalara yaptıkları gibi benim parçalarımdan daha eski tarihli parçaları bana örnek gösterip indirim o fiyatlara inmemi istiyorlar.

2011 de alınan ses kartı ile benim şubatta aldığım ses kartını karşılatırmayın lütfen arkadaşlar.170 lira aldım ben bunu sanalmarketimden,daha taksitlerini ödemeye çalışıyorum.mecbur kalmasam zaten satmazdım he satılmaz ise de askerden geldiğimde kullanmaya devam edicem buda beni masraftan kurtarır işime gelir

valla bende ekonomik düşündüğüm için daha ucuz bir karta yöneldim aslında amacım sizin modeli almaktı neyse kısmet değilmiş.

• quote:

quote:

quote:

quote:

valla bende ekonomik düşündüğüm için daha ucuz bir karta yöneldim aslında amacım sizin modeli almaktı neyse kısmet değilmiş.

sağlık olsun iyi forumlar

• link istemişsn buyur birader senin karttan da sonra alınmış bi ürün

link mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=61373007

• quote:

quote:

alacak kişi benim zaten böyle bi kart arıyorum fiyat yüksek olduğu için yazdım bu yazıyı ort karıştırmayın

• quote:

link istemişsn buyur birader senin karttan da sonra alınmış bi ürün

he şöyle abicim diğerleri gibi eski link yerine yeni link verdin teşekkür ederim.

uyarı için teşekkür ederim.fiyat revize edilecektir
  • http://forum.donanimhaber.com/m_61373007/mpage_1/f_/key_//tm.htm

Ürünün linki burda ustam buyur bak kendin
  • quote:

quote:

link istemişsn buyur birader senin karttan da sonra alınmış bi ürün

he şöyle abicim diğerleri gibi eski link yerine yeni link verdin teşekkür ederim.

uyarı için teşekkür ederim.fiyat revize edilecektir

Seni de anlıyorum. Ustam aynı ürünü 90tl ye de satan var ama senin ürün gibi değil garantisi bitik
  • aslında benim derdim ilanlarım arasında sadece monitörle işlemciyi satmak.bunları da belki satılır diye açtım yoksa hepsi geldiğimde yeniden yeni sistemde kullanılacak cihazlar.
  • steelseries siberia usb ses akrtı düşünüyordum onun kadar performans verir mi acaba düşünmüyor değilim siberia v2 ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScriptKidie

steelseries siberia usb ses akrtı düşünüyordum onun kadar performans verir mi acaba düşünmüyor değilim siberia v2 ile

valla hocam tam bilemiyorum şimdi bir şey söylersem yanlış yönlendirmiş olurum oda bana uymaz.sen araştır ben gene buradayım hocam ses kartı duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErenOlca

hocam kutu içeriğine baktım ama bazı yerlerde kumanda var bazılarında yok kumandası varmı?birde line-in kısmından atıyorum digitürk bağladım cihaz üzerinden line-in pc değişimini yapan bi tuş varmı yada varsa kumandadan :)

hocam kumanda yurtdışında satılan modellerde var diye biliyorum.nedense ülkemize gelen modellere kumanda koymuyorlar.benimkinde de zaten kumanda çıkmadı,sesi z-5500 den kontrol ediyorum daha çok,o son dediğini inanki bilmiyorum ben direk optik kablo ile kullanıyorum cihazı line kablosu kutusunda duruyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.