Şimdi Ara

// SATILIK \\ [330TL] 2GB Sapphire HD 6950 Özel Soğutma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
1.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kart "demircibu" namı diğer NEO ile takaslanmıştır.

Satın almak isteyen arkadaşlar kendisi ile iletişime geçebilir

NEO ilan linki:http://forum.donanimhaber.com/m_62183973/mpage_1/f_/key_//tm.htm#62183973

7970 satın alındığından ötürü 2GB Sapphire HD6950 Özel Soğutmalı ekran kartım SATILIKTIR. Karta hiç OC uygulanmamıştır kart zorlanmadan default ayarlarda kullanılmıştır. Deyim yerindeyse garaj kartıdır Kutusu durmaktadır.

Ürün 21.03.2011 Teknobiyotik faturalıdır.

Ürünü bilenler bilir ama tanıtmak gerekir ise;

1-Ürün mükemmel bir soğutma sistemine sahiptir, en sağlam oyunda bile sıcaklık 60 derece civarında gezmekte ses ise rahatsız etmemektedir.

Hele kasanızda 1000-1500RPM üstü çalışan fan var ise fan sesini duymazsınız dahi..!

2-Performansı ile ilgili olarak fazla söze zaten gerek yok kendi fiyat segmentinin en iyi F/P kartıdır!

Ürünün ana sayfası, buradan tüm resimlerine ve bilgilerine ulaşılabilir;http://www.sapphiretech.com/presentation/product/product_index.aspx?leg=&psn=000101&pid=1082&lid=1

Ürünün Resimleri;

// SATILIK \\ [330TL] 2GB Sapphire HD 6950 Özel Soğutma // SATILIK \\ [330TL] 2GB Sapphire HD 6950 Özel Soğutma

İstediğim fiyat 370TL'dir. Takas düşünmüyorum.

Son Fiyat 340TL olmuştur ve KARGO DAHİLDİR!

İstanbul'da elden teslim vardır. Kargo yoluyla tüm Türkiye'ye gönderilir.Önce havale ardından ürün gönderimi yapılacaktır.

İstanbul içi elden teslim fiyatı 330TL'dir..!

Arkadaşlar üründe şu an için 1TL dahi pazarlık yoktur. Elden 330TL, kargolu 340, kargo sizden ise yine 330TL'dir. İkinci bir emre kadar pazarlık payı kartta yoktur. İlgilenen arkadaşlara duyurulur :)

Referanslı üyelere GittiGidiyor'dan (+%10) veya SanalPazar'dan (+%5) da satış yapabilirim.

Öneri, görüş ve sorularınız için lütfen PM atınız.

İlanımı kirletmediğiniz için şimdiden teşekkür ederim!

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cianni -- 29 Ocak 2013; 1:02:11 >

• Doktorum hayırlı satışlar. İlaç gibi kart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: setek01

Doktorum hayırlı satışlar. İlaç gibi kart.

Teşekkür ederim abi :) Eğer eski mesajlarından bulabilir isen HD 6950 2GB ile BF3'te uzun bir süre neler neler yaptın paylaşırsan seviniriz
  • 6950 2GB BF3'de her türlü oynatır. Hem de fazlasıyla yeterlidir. 200 saate yakın Bf3 multi oynadım ben 6950 ile.. Full ULTRA + 4X AA isteyen cebine 1 milyar koysun diyorum. O da çözüm değil bu sefer internet ve lag mevzusu başlar. 603 saat oynadım. Daha ultra ayarda BF3 oynamış değilim.....
  • Güzel kart hayırlı satışlar
  • Bu modelde 2 inci bios için switch anahtar var mı, 6970 bios mod oluyor mu?

İyi forumlar.
  • 64mb geforce4 ile takas olurmu fanı bozuk ama dx7 mario 800x600de ultrada oynatıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkerman

Güzel kart hayırlı satışlar

Teşekkürler Ömer hocam :)

@tarzan.cheetah Hayır hocam bios switch yok ama 6970 olur büyük ihtimalle.

@demircibu üstüne ne kadar vermem gerek ondan bahset bana
  • hocam pcb si kaç cm bunun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heîsenberg

hocam pcb si kaç cm bunun ?

26,5 cm hocam
  • takip takip takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar üründe şu an için 1TL dahi pazarlık yoktur. Elden 330TL, kargolu 340, kargo sizden ise yine 330TL'dir. İkinci bir emre kadar pazarlık payı kartta yoktur. İlgilenen arkadaşlara duyurulur :)
  • Takip Hayırlı Satışlar
  • takip
  • kanım kaynıyor !!!!!!! şeytan al diyor çektir karta diyor lanet olası :)
  • alayina takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kart "demircibu" namı diğer NEO ile takaslanmıştır.

Satın almak isteyen arkadaşlar kendisi ile iletişime geçebilir

NEO ilan linki:http://forum.donanimhaber.com/m_62183973/mpage_1/f_/key_//tm.htm#62183973
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.