Şimdi Ara

[SATILIK] 3 ADET JOLIMARK TERMAL YAZICI [SÜPER FİYAT]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Mersin İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış Cihaz Tipi #Yazıcı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 [SATILIK] 3 ADET JOLIMARK TERMAL YAZICI [SÜPER FİYAT]
    Merhaba,

Ürün şudur: JOLIMARK TP830

Ürünler tertemizdir, 3 adet birden satılıktır. Bir süredir atıl olarak kutularında duruyorlar ve 1 hafta civarı kullanıldılar. Kasada düz satış fişinin yanında ürün detay ve fiyatlarının olacağı bilgi fişi vermek için almıştık ancak sistemi komple değiştirip faturaya geçtiğimiz için ihtiyaç dışı olmuştur. Kafanın 150km, bıçağın 1,5 milyon kesim ömrü vardır. Saniyede 30cm hızında yazar. 58mm, 70mm ve 80mm termal rulolar için uygundur. USB, LAN ve SERİ port çıkışları vardır, sitesinde WIFI desteği de var diyor ama hiç denemedim. RJ11 bağlantı noktası ile çekmece açtırabilirsiniz. Kurulumu çok basittir, sabit IP vererek kullandık hiç problem yaşamadık. Denemelerinizi yaptıktan sonra herhangi bir sorunla karşılaşırsanız anında iade edebilirsiniz, bugüne kadar burada sattığım tüm ürünlerde makul süre içinde iade garantisi verdim, veriyorum.

Kullanışlı ve ekonomik bir çözümdür, sıfırı 800TL civarıdır, ben üçüne birden 1200TL istiyorum.

İyi alışverişler.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1200 TL Miktar : 3 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Mersin Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Hocam, bu yapışkanlı kağıt basabiliyor mu? Kargo poşedine yapıştırmak için böyle bir şey lazım.
  • sniper23 kullanıcısına yanıt
    Hayır basmaz. Size TSC, ARGOX ya da ZEBRA gibi markaların etiket yazıcıları lazım. Direk poşede baskı yapabilecek yazıcılar da var ama hem zaman alıyor hem de pahalı, etiket daha mantıklı. Metal alaşım etiket için (soyulsa bile barkod okuyucular okuyor) daha pahalı modeller de var. Bizde size lazım olan tipte çalışır durumda atıl yazıcı olma ihtimali var, Pazartesi bakıp bilgi veririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr NO

Hayır basmaz. Size TSC, ARGOX ya da ZEBRA gibi markaların etiket yazıcıları lazım. Direk poşede baskı yapabilecek yazıcılar da var ama hem zaman alıyor hem de pahalı, etiket daha mantıklı. Metal alaşım etiket için (soyulsa bile barkod okuyucular okuyor) daha pahalı modeller de var. Bizde size lazım olan tipte çalışır durumda atıl yazıcı olma ihtimali var, Pazartesi bakıp bilgi veririm.
    Normal beyaz mektup kağıdı üzerine basan da olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.