Şimdi Ara

Satılık 20 Günlük SONY Z3 Full Aksasuarlarıyla Birlikte...!SATILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Tekirdağ İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar Bana Hediye gelen telefonumu Samsung s6 aldıgım icin satıyorum telefon 20 gün kullanıldı geri kutusuna koyuldu hepsiburada dan alınma cihazdır ve tam aksasuardır

AKSASUARLAR LİSTESİ

1.Manyetik Dock Şarj Ünitesi

2.Manyetik Şarj Kablosu

3.Metal Bumber Siyah Çerceve

4.2mm Ultra ince Şeffaf Silikon Kılıf

5.3mm Siyah Silikon Kılıf

6. 5 Adet Ön Ekran Koruyucu Film Ve 1 Adet Arka Cam Filmi TElefon Kesinlikle Koruyu Film Olmadan Kullanılmadı Kutudan Cıktıgı Gibi Filmleri Takılmştır.

Gelelim Telefona Telefon Kesinlikle Usb yerinden ŞARJ edilmedi Sürekli Manyetik Kullanıldı ki su gecirmezligi bozulmasın diye biliyorsunuzki contaları bozulursa su alır telefon :)

Ne Cizik nede başka bir kusur bulamazzsınız kesinlikle telefon kutudan nasıl cıktıysa o şekilde sıfırdır suya veyatta sacma sapan testler yapılmadı emin olabilirsiniz... Siyah renk dist garanti :=))

Satın Alım İşlemleri 2 Secenektir Bir Nakit/Havale ikincide Sanalpazardan ister taksitli ister peşin ilan acılıp Alına Bilir Tabi Sp ın Komisyon Ücretide Vardır
    Telefona Nakit Olarak Tüm Aksasuarlarıyla 1.600 Tl İstiyorum Sanalpazar kullanmak İstiyenlerde Fiyat 1.700 tl olucaktır pazarlık söz konusu deildir. 1.500 1550 falan veriyim diyenlere geri dönüş yapılmıyacaktır fiyatım gayet uygundur. TELEFON FULL KUTU İÇERİKLERİYLE BİRLİKTE GÖNDERİLECEKTİR..!
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EagleHawx -- 30 Nisan 2015; 22:16:15 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Renk?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne garantili olduguda yazmiyor ? :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburadadan alındığına göre distribütör garantilidir.
    Renk belirtirmisiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SAtıldı Dostlar :)) Sİyah ve Dist ti :)

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.