Şimdi Ara

Satılık 2.5' ide Hdd 60gb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
2
Favori
1.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucuk -- 13 Nisan 2009; 17:31:55 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• pm.iletildi.
  • p.m
  • Cevaplandi

• pm gönderdim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kucuk

60 Gb Modeldir..
    Markası Hitachidir..
    Not: İstanbul içi Elden Teslim Edilir.. Diğer İl'lere Önce Para Sonra Kargo Olarak Alışveriş Olur.
    Fiyat: 50 ytl dir..
    hr]Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Hocam, ilanı her türlü yoruma açık bıraktığın için yazıyorum (satışını baltaladığımı filan sanma sakın) ama biraz pahalı gözüktü bana. Ben de 20-60 GB arası böyle bir disk aradığım için biraz araştırdım. Borsapazar'ın fiyatı bile bundan ucuz:http://www.borsapazar.com/urundetay.php?durum=2&urunkodu=I035HAROEM00033
    Yanlışım varsa lütfen düzeltin. Hepsi bir yana, "ben istediğim fiyata satarım" deme hakkınıza tabii ki sözüm olmaz.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Fenman
    quote:

60 Gb Modeldir..
    Markası Hitachidir..
    Not: İstanbul içi Elden Teslim Edilir.. Diğer İl'lere Önce Para Sonra Kargo Olarak Alışveriş Olur.
    Fiyat: 50 ytl dir..
    hr]Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Hocam, ilanı her türlü yoruma açık bıraktığın için yazıyorum (satışını baltaladığımı filan sanma sakın) ama biraz pahalı gözüktü bana. Ben de 20-60 GB arası böyle bir disk aradığım için biraz araştırdım. Borsapazar'ın fiyatı bile bundan ucuz:http://www.borsapazar.com/urundetay.php?durum=2&urunkodu=I035HAROEM00033
    Yanlışım varsa lütfen düzeltin. Hepsi bir yana, "ben istediğim fiyata satarım" deme hakkınıza tabii ki sözüm olmaz.

5400 rpm 60gb Hitachi bir Hdd için ucuz Hocam :)

Hocam, 5400 RPM olduğunu yazmadığınız için buna dikkat edemedim tabii. Ayrıca, Hitachi'nin makbül olduğunu da bilmiyordum. Düzeltme için teşekkürler. Bana uymadı ama Allah sahibine bağışlasın

Hayırlı satışlar

• arkadaşım bana 1 ad. lazım bu hdd yi senden nasıl alabilirim ben istanbul sütlüce tarafındayım elden nasıl alabilirim nasıl ıletısım kuracaz acıl lazım bana
  • bu cumartesi kadıköyde olacam sana ulasacagım tel veya aderes bıldırırsen sevınırım
  • neyse arkadaşım sen cevap yazmayınca ben başka bırınde buldum ve aldım işimi gördüm
  • Hocam pm atsaymissin yapabilecegim bisi yok ztaen bende sattim hdd yi :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.