Şimdi Ara

Satılık 12 Level Clash Royale HESABI (Bir çok max kart mevcut Efsanevi dahil)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

statsroyale sitesin den 8YQQURU Kodu ile hesabı kontrol edebilirsiniz.
    https://statsroyale.com/tr/profile/8YQQURU/cards
    Kartları buradan görebilirsiniz.

Üyelik de 35 adet emot mevcuttur, ve 10 a yakın efsanevi emot mevcuttur.

Hesabı alan kişiye, Supercell hesabı ve ona bağlı maili ile teslim edilecektir. Dilerse google play mail'i de onun üstüne değiştiririz mail vermesi durumun da. Hesabı şuan kullanmıyorum en gerekli bilgilerin resimlerini ekledim. Hesapta isim değiştirme hakkı ücretsiz olarak mevcuttur. Üyelik de kullandığım deste tamamen maxdır tomruk dahil. 10 a yakın max olmuş, basılmamış kart mevcut. Neredeyse tüm efsanevi kartlar minimum 11 seviye ve meta kartlar DESTANSI olan kartlar 12 leveldir sadece basılması gerek. VE bir çok kartım'da max a yakındır. Üstten kontrol ediniz. Hesabı 3 yılı aşkındır kullanıyorum hiç bir ceza, illegal bir şey yapılmamıştır. Acil ihtiyacımdan dolayı satıyorum.

Üyelik de Pass Royale geldiği ilk günden beri alınmıştır tüm kule görünümleri ve PASS ile gelen emotların tamamı mevcuttur.

Üyelik için düşündüğüm fiyat 800TL'dir. Ufak bir pazarlık payı tabi ki vardır. Dediğim gibi 5 bin lira bassanız bu hesabı yapamazsınız. Burada 3 yıllık emeğim de mevcut. Acil ihtiyacım olmasa satmam. Ödeme sonrası teslimat yapılacaktır veya dilediğiniz bir siteden ilan açabiliriz.

İletişim WhatsApp : 534 487 56 70

Hesabın stats royale de olmayan görselleri ;

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.