Şimdi Ara

SATILIK 107 LEVEL KÖY 600 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
3.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formalist -- 19 Mayıs 2015; 3:22:33 >

• Hayırlı satışlar. Güzel köy.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DegmesinYagliBoya

Hayırlı satışlar. Güzel köy.

Teşekkürler satış güncel..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formalist -- 26 Ağustos 2013; 13:13:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: formalist

quote:

Orijinalden alıntı: DegmesinYagliBoya

Hayırlı satışlar. Güzel köy.

Teşekkürler satış güncel..

Alıntıları Göster
    oyunu portekizcemi oynuyorsun ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: replicadark

Yerine gore her dilde oynuyorum..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: replicadark

Yerine gore her dilde oynuyorum..

Alıntıları Göster
    @formalist Dil değiştirmenin ne gibi bir olayı var acaba?
  • Ben aciklayayim. Turkce dili secince sadece Turkce dili secenler ile savasabilir glabal chatten konusabilirsin. İngilizce secersen İngilizce secenlerle savasirsin, konusursun.
  • Köyü nasıl satacaksın? Yani bu iş nasıl olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanuni23

Köyü nasıl satacaksın? Yani bu iş nasıl olacak
    Konu güncel mi ? 300 lira cok iyi bi fiyat yeni başlayanlar için
  • quote:

Orijinalden alıntı: uçanteneke888

Konu güncel mi ? 300 lira cok iyi bi fiyat yeni başlayanlar için

Alıntıları Göster
    @kanuni23

@uçanteneke888

Konu güncel, fiyatta revize yaptım..

Alan arkadaş Game center id ve şifre verilerek satış işlemi gerçekleşecek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haroeris

Ben aciklayayim. Turkce dili secince sadece Turkce dili secenler ile savasabilir glabal chatten konusabilirsin. İngilizce secersen İngilizce secenlerle savasirsin, konusursun.

Savaş olayını yanlış biliyorsunuz Türkçe dil seçili bende 1 yıldır ama ya çinliler yada avrupalılar ile savaşıyorum evet globalde türkçe dili seçenler ile yazışıyoruz ama savaşlarda hep başka ülkelerdeki yabancılar ile savaşıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

quote:

Ben aciklayayim. Turkce dili secince sadece Turkce dili secenler ile savasabilir glabal chatten konusabilirsin. İngilizce secersen İngilizce secenlerle savasirsin, konusursun.

Savaş olayını yanlış biliyorsunuz Türkçe dil seçili bende 1 yıldır ama ya çinliler yada avrupalılar ile savaşıyorum evet globalde türkçe dili seçenler ile yazışıyoruz ama savaşlarda hep başka ülkelerdeki yabancılar ile savaşıyoruz

Alıntıları Göster
    Çinliler veyahut Avrupalılar Türkçe seçmiş olamaz değil mi? Ben gayet doğru biliyorum.

• quote:

@kanuni23

@uçanteneke888

300 yazıyordu 600 yazmışsınız
  • quote:

Çinliler veyahut Avrupalılar Türkçe seçmiş olamaz değil mi? Ben gayet doğru biliyorum.

Bahsettiğiniz durum çok net değil zira supercell in bu konuda bir açıklaması yok diye biliyorm. Nasıl bir yapıya sahip bilmiyoruz. Sadece tahmin ediyoruz. Her iki secenekte olabilir. Net değil.. Fakat benim tahminim sizinkine daha yakın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formalist -- 10 Eylül 2013; 0:39:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

quote:

@kanuni23

@uçanteneke888

300 yazıyordu 600 yazmışsınız

Evet hakkettiği fiyatın bu olduğunu düşünerek ve aciliyet giderildiği için fiyatı yükselttim. Tşk.
  • formalist kullanıcısına yanıt
    Çince dil seçeneği geldiğinde güncelleme gelir gelmez yükleyip girdim Çince globaline ve sadece Çince yazılardan oluşan köyler vardı. Bu dediğim sonuca böyle vardım. Bana kalırsa da yanlış değil.
  • Haroeris kullanıcısına yanıt
    Tamam işte hocam arkadaşın bahsettiği de o :) globalde hangi dildeyseniz o dili seçenlerle konuşursunuz ama savaş için aynı şey geçerli değil :) Türkçe seçin türkten çok yabancı gelebilir karşınıza :) Savaşta aynı dilde kullananların karşılaşması bir rivayet .Kesinlik yok yani :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahbaba

Tamam işte hocam arkadaşın bahsettiği de o :) globalde hangi dildeyseniz o dili seçenlerle konuşursunuz ama savaş için aynı şey geçerli değil :) Türkçe seçin türkten çok yabancı gelebilir karşınıza :) Savaşta aynı dilde kullananların karşılaşması bir rivayet .Kesinlik yok yani :)

Kesin kanıya tam olarak nereden vardınız. Her iki durumda olabilir, Supercell den bu böyledir diye bir açıklama yok. Sizin söylediğiniz durumda diğer arkadaşın söylediği durumda kesin değil.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sahbaba

Kesin kanıya tam olarak nereden vardınız. Her iki durumda olabilir, Supercell den bu böyledir diye bir açıklama yok. Sizin söylediğiniz durumda diğer arkadaşın söylediği durumda kesin değil.

benim kesin kanıya varmamın sebebi 1 yıllık deneyimlerim :) ben türkçe seçince türkten daha çok yabancılar geliyor karşıma ve onların hepsinin oyunu türkçe kullandığını sanmıyorum

• Bende bunu diyorum tahmin... Dediginiz dogru olabilir ama :)

Ayrica size denk gelen koylerin yabanci oldugunu bilemessiniz. Benim klanimdakilerin bircogu yabanci isim kullaniyo... Diger turk oyuncularda var yabanci isimli nick ve koy ismiyle oynanan.. Neyse sonucta herkesin bir dusuncesi bir stratejisi var. Keyifli oyunlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formalist -- 11 Eylül 2013; 13:00:18 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.