Şimdi Ara

[SATILDI] TURKCELL VINN E173 KUTUSUZ 30TL !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 [SATILDI] TURKCELL VINN E173 KUTUSUZ 30TL !!!
    Merhaba arkadaşlar kullanmadığım boşta duran Turkcell Vınn'ımı satıyorum, kutusu yoktur. Bilgisayara 2-3 kere takılmıştır. Hiçbir sıkıntısı yoktur, çekim problemiyle karşılaşmadım.

Fiyat: 30TL İşbankası Havale/ETF + Kargo ücreti

Fiyat : 30 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İzmir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Kac mbps goruyor bunlar max? Kullanmak icin illa turkcell hat mi takmam gerekir? Vodafone hattimdaki internet paketini bununla kullanabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutkop

Kac mbps goruyor bunlar max? Kullanmak icin illa turkcell hat mi takmam gerekir? Vodafone hattimdaki internet paketini bununla kullanabilir miyim?

Max 7.2mbps gördüğü yazıyor bilgilerde, ben Turkcell ile geçen sene 5mbit görüyordum. Kullanmak için ben Vodafone hat takıp Huawei'inin kendi programı olan Mobile Partner kullanıyordum, sorunsuz çalışıyordu. İnternette belirli ayarları var, yapması kolay. Mobile Partner ile PC'den aramaları açıp cevaplayabiliyordum
  • Hayırlı Satışlar. Takip...
  • Fiyat 30TL + kargo ücretine güncellenmiştir, alan kişiye hayırlı olsun
  • avea hatla çalışıyor mu? benim turkcell vınn başka modeli var. hat düşmesi oluyor.
    kargo dahil 30 tl teklif ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sükût

avea hatla çalışıyor mu? benim turkcell vınn başka modeli var. hat düşmesi oluyor.
    kargo dahil 30 tl teklif ediyorum.

Mobile partner ile tum hatlar calisiyor hocam, kargo dahil 35, kargo haric 30. Elime tam 30 gecmesi lazim zaten 40tan da indirdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarafımdan alınmıştır ..hayırlı olur inşaAllah....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.