Şimdi Ara

+SATILDI+ Sıfır ayarında,Sapphire Nitro+Amd Radeon RX 570 8G OC 256 Bit DDR5

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
2
Favori
1.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Samsun İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    heves edip oyun bilgisayarı toplarken yaklaşık iki yıl önce Amazon Almanyadan almıştım. neredeyse hiç kullanılmadı max 1 ay var yok daha temizini daha az kullanılmış ikinci elini sanırım bulamazsınız.aynı süreçte ps4 aldığım için boşa çıktı ve kenarda kaldı. kutusu evde bir yerlerde olması lazım(kimseler atmadıysa, böyle ürünlerin kutusunu atmam saklarım huy olarak )kutusunu bulabilirsem kutusuyla bulamazsam uygun bir kutuyla anlaşmalı olduğum kargolardan biriyle kargo ücreti benden olarak gönderebilirim.
    FİYAT 1150₺

Crash ™ Team Racing Nitro-Fueled 60-80₺
    Team Sonic Racing ™ 40-60₺
    PES 2020 50-80₺
    FIFA 2020 50-80₺

Pri-Sec: Farketmez
    Alındığı ülke: Farketmez

bu ps4 oyunlarını takasa alabilirim, üste kalan parayı alırım.
    +SATILDI+ Sıfır ayarında,Sapphire Nitro+Amd Radeon RX 570 8G OC 256 Bit DDR5+SATILDI+ Sıfır ayarında,Sapphire Nitro+Amd Radeon RX 570 8G OC 256 Bit DDR5
    quote:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi natureltiqqy -- 31 Mart 2020; 15:59:24 >

• 👎

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlperÇorapçıgil

👎
    yorumunuzu yaparsanız karşılıklı fikir alışverişi yapmış oluruz. beğenmediğiniz profilim mi, ürün mü, fiyat mı hangisi?
  • Yanlış anlaşma için kusura bakmayın. Doğal olarak kafamdan geçenleri anlamanız mümkün değil.

Şöyle ifade edeyim fiyatınız çok abartı. Böyle düşünmemim sebebi de piyasada çokça garantili 4gb model 700 TL ve civarında bulunuyor zaten. 8 gb diye hadi az daha ekleyin. Haa ben olsam 8 gb olmasına aldırış etmem o ayrı (aynı fiyatta iseler o ayrı tabii). Çünkü kartın 4 ya da 8 olması arasındaki fark bana göre anlamsız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperÇorapçıgil -- 30 Mart 2020; 19:5:33 >
  • AlperÇorapçıgil kullanıcısına yanıt
    hocam rx 570 serisinin en iyi markası sapphire olduğunu herkes bilir, 4gb size göre yeterli olabilir tabiki ancak 8gb nitro oc olması da bu kartı ayrıcalıklı kılan tarafı. cihaz belirttiğim gibi neredeyse bir ay dahi kullanılmadı resmen sıfır gibi yani, aynı ürünün sıfırı şuan en az 1700-2100 arasında. alanı üzmeyecek bir cihaz.
  • Hocam 8gb 580ler 700-900 arasına satılıyor haberiniz olsun.

• doğrudur hocam, ben cihazımın kullanılmamış olmasına güvenerek böyle bir fiyat belirledim, almak istiyenle de detaylandırıp fiyatta yardımcı olurum. piyasadaki ikinci el ekran kartlarının neredeyse hiç biriyle mukayese edilemez durumda olduğundan şüphem olmadığı için rahatım
  • natureltiqqy kullanıcısına yanıt
    Sıfırına 1700 2100 TL arasında parayı verecek birini tanımıyorum.

https://www.hepsiburada.com/sapphire-nitro-amd-radeon-rx-580-4gb-256bit-gddr5-dx-12-pci-e-3-0-ekran-karti-11265-08-20g-p-HBV00000N5P4U?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=Cj0KCQjwsYb0BRCOARIsAHbLPhFDlp2n5NQ0C5gAlb_rRHS9B6KGE_6qh2LrQmjH2UgTcPhYtGXcGpAaAnlrEALw_wcB

https://www.itopya.com/sapphire-radeon-rx-5500-xt-pulse-oc-4gb-gddr6-128-bit-ekran-karti/
    Tonla da yeni oyun veriyor, tırt oyunlar da değil. Sizce rx 570 in sıfır fiyatını referans kabul etmek ne kadar doğru bu piyasada?

• nistel11 kullanıcısına yanıt
    güzel kampanya yapmış hepsiburada, ancak benimkisi 8gb ve oc versiyon dediğim gibi alan kişi sıfır almış gibi olacak sadece garantisi olmayacak evet lakin Türkiyedeki garanti kapsamı ne kadar sağlıklı olduğu ortada. ihtiyacı olup olmak isteyenlere yardımcı olurum sıkıntı yok, kenerda durmasından ise birisinin keyfini yerine getirmesi beni daha mutlu eder.
    Kullanılıp kullanılmamasını ıspatlama yolu yok ki. Size yalan söylüyorsunuz demiyorum ama az kullanıldı denilen başka kartlardan hiçbir farkı yok ürününüzün. 8 gb ile 4 gb performans farkı kaç fps hocam?
    https://www.youtube.com/watch?v=GHac6zLit1g&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperÇorapçıgil -- 30 Mart 2020; 19:29:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlperÇorapçıgil

Sıfırına 1700 2100 TL arasında parayı verecek birini tanımıyorum.

https://www.hepsiburada.com/sapphire-nitro-amd-radeon-rx-580-4gb-256bit-gddr5-dx-12-pci-e-3-0-ekran-karti-11265-08-20g-p-HBV00000N5P4U?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=Cj0KCQjwsYb0BRCOARIsAHbLPhFDlp2n5NQ0C5gAlb_rRHS9B6KGE_6qh2LrQmjH2UgTcPhYtGXcGpAaAnlrEALw_wcB

https://www.itopya.com/sapphire-radeon-rx-5500-xt-pulse-oc-4gb-gddr6-128-bit-ekran-karti/
    Tonla da yeni oyun veriyor, tırt oyunlar da değil. Sizce rx 570 in sıfır fiyatını referans kabul etmek ne kadar doğru bu piyasada?
    yaa hocam bu kartla kıyaslanamaz bile rx 570 yapmayın gözünüzü seveyim. yanında verilen gamepass amenna o da süreli oyun tabi.
    dolar böyle giderse sıfır alamayacak zaten kimse, ps4 piyasası gibi yıl geçtikçe değerleniyor maşallah
    ben cihazın kullanım durumuna göre böyle bir fiyat belirledim ve cihazın ederi olduğunu düşünüyorum, oyuncu arkadaşlara yardımcı olurum vesselam sorun yok.

o konuda maalesef dediğiniz gibi kanıtlayabiliceğim bir durum yok hocam. yine dediğim gibi kenerda duracağına oyuncu arkadaşların işine yarasın isterim ben. almak isteyenler teklifini iletir değerlendiririz, saygılar.
    Hangi kart 570 ile kıyaslanamaz? Sizinki 580 miydi? Tam anlamadım. Başlıkta 570 yazıyor da. Neyse ne, size iyi satışlar. Ben sadece düşüncemi belirtmek istedim. Hayırlı satışlar dilerim size.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperÇorapçıgil -- 30 Mart 2020; 19:44:0 >
    Bir ton oyun da var diye linkini attığınız rx5500 serisi olan, benim kartım ne olarak belirttiysem o :

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=2lFFwjeSuFc&feature=youtu.be

Doğru kıyas kabul olmaz, 5500 xt daha üstte bir model. Umarım doğru anlamışımdır. Onu yollarken bir rx 570 e kimse bahsettiğiniz sıfır fiyatlarını vermez dedim.

Oyunlar süreli değil, sadece Game Pass süreli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperÇorapçıgil -- 30 Mart 2020; 19:56:51 >
  • Hocam bize vermek istediğin mesaj nedir burada? Sen yetkili bir abiye benziyorsun? 🤔 😂

Güzel kartınız, aynısını 2 cı el 15 gun once aldım fakat maalesef o kadar etmez. Üzgünüm. hele burda ölücü al satçı aşırı fazla. sahibinde letgo gibi yerlerde satış demeyin bence.
  • Hocam kaç tlye aldınız, sizce bu temizlikteki bir kartın şuan oyuncu tarafından değeri nedir?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.