Şimdi Ara

:::SATILDI:SIFIR AÇILMAMIŞ KUTUSUNDA ASUS P8H77 M LE ANAKART MÜKEMMEL FİYATA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
2
Favori
1.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Manisa İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İşlemci için yapılmış OC denemeleri ve karşılaştırmalı testler malumunuzdur.İşlemcileri ve anakartı bir arkadaşım adına satıyorum.
    İşlemci Arena-DATAGATE garantilidir ve garanti belgeleri kutusundadır. işlemci XXX tl Anakart SATILDI tl..
    Fiyatlara yorumunuz olursa stokta var olan link ile pm atarsanız düzeltme yapabilirim..işlemci mağazalarda 540+ kargo dan başlıyor..
    işlemci için fiyat bilgileri:
    http://www.vatanbilgisayar.com/cpu---islemci/intel-bx80637i53570k-core-i5-3570k-soket-1155-3,4ghz-6mb-cache-22nm-islemci/productdetails.aspx?I_ID=60089

Anakarttan 1 adet mevcuttur.,işlemciden şuan itibari ile elimde kalmamıştır..
    Asus P8H77 M LE Anakart açılmamış kutusunda,deneme vs gibi fantaziler uygulanmamış olup,
    Çizgi den 3 yıl garantili olan da var boğaziçi nden olan da,ve belgeleri de kutuda resimleri de alttadır.
    OC yapılabilir ve USB 3-SATA 3 gibi yeni nesil anakartlara has tüm özellikler mevcut
    Ayrıca anakart üzerinde işlemci power girişi 8 pin olup stabilite ve OC de sıkıntı olması önlenmiş. sıfırı 230-250 (+ kargo)arası rakamlardadır.bilgi gerekir ise :
    http://www.asus.com.tr/Motherboards/Intel_Socket_1155/P8H77M_LE/
    http://www.akakce.com/anakart/en-ucuz-asus-p8h77-m-le-fiyati,770300.html

TAKAS DÜŞÜNMÜYORUM...
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drekeskin -- 11 Kasım 2013; 13:29:52 >

• Bir işlemci e.c.i arkadaşımıza satıldı..Kargo bilgileri pm ile iletildi.
  • Hocam hayırlı satışlar

Bir dahaki aya düşünüyorum bir sistem toplamayı bakalım. Güzel fiyatlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feiter -- 4 Ekim 2013; 11:37:45 >
  • scutaro arkadaşımıza satıldı ve kargo takip no iletildi.
  • Bir tanede ben alıcam kısmetse .)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorunsuz alışveriş, hızlı kargo, temiz ürün
  • Sonuncuyu ben aldım sanırım.
    Satıcı arkadaş çok dürüst ve oldukça ilgili.
    Gözü kapalı alışveriş yapabilirsiniz.
    Teşekkür ederim.
  • i5 3570K var mı şimdi? Anlayamadım yazılardan, kafam karıştı.
  • 10 ekimde açılmış ama güncellenmemiş ilanları okumaya devam ederseniz kafanızın çok karışacağı kesin,çok merak ediyorsanız da olayın çözümü bir pm e bakar.aslında sizden önceki mesaj durumu özetliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.