Şimdi Ara

[SATILDI] Sapphire RX580 NITRO+ SPECIAL EDITION 8GB GDDR5 256Bit (6 aylık+TR Fat.+Gar.)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Muğla İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Sapphire RX580 NITRO+ Special Edition 8GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı

Arkadaşlar kartım 6 aylık. Kutusu, faturası, garantisi herşeyi full. Herhangi bir sorunu yok ve kart sanalmarketim den 21.11.2018 tarihinde alınma. Sadece haftasonları fırsat buldukça oyun oynadım, onun dışında herhangi birşey (mining vb.) için kullanılmadı. Haftada 2-3 gün kullandığımı varsayarsak gayet temiz bir kart. Normal RX580 lerden üstündür, çekirdek hızı daha fazladır. Hediye GTX 1070ti geldiği ve ilk defa nvidia denemek istediğim için RX580 i satıyorum. Daha önceki fiyatımda indirim düşünüyordum ama ölücü arkadaşlar yüzünden boş muhabbet çok oluyor. O yüzden en dip fiyatımı yazacağım. Takas ve indirim kesinlikle düşünmüyorum. Kargo alıcıya aittir. Eğer yakınsanız eve gelip istediğiniz testi yapabilir, istediğiniz oyunu oynayıp performansına bakabilirsiniz.

Detaylı özelliklere linkten bakabilirsiniz: https://www.sapphiretech.com/

NOT: Lütfen fiyat yüksek vb. muhabbeti yapıp konuyu kirletmeyiniz. Kimseyi zorlamıyorum benim malımı alın diye. O yüzden kimse art niyetli mesajlar yazmasın. Ölücüler uzak dursun, aksi halde şikayet edilecektir.

[SATILDI] Sapphire RX580 NITRO+ SPECIAL EDITION 8GB GDDR5 256Bit (6 aylık+TR Fat.+Gar.)[SATILDI] Sapphire RX580 NITRO+ SPECIAL EDITION 8GB GDDR5 256Bit (6 aylık+TR Fat.+Gar.)[SATILDI] Sapphire RX580 NITRO+ SPECIAL EDITION 8GB GDDR5 256Bit (6 aylık+TR Fat.+Gar.)[SATILDI] Sapphire RX580 NITRO+ SPECIAL EDITION 8GB GDDR5 256Bit (6 aylık+TR Fat.+Gar.)[SATILDI] Sapphire RX580 NITRO+ SPECIAL EDITION 8GB GDDR5 256Bit (6 aylık+TR Fat.+Gar.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aegean-Man -- 14 Mayıs 2019; 23:24:53 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.